شرکت تولیدی ونوس شیشه - پلتفرم مشاورمون
شرکت تولیدی ونوس شیشه - پلتفرم مشاورمون

شرکت تولیدی ونوس شیشه

  1. Home
  2. »
  3. شرکت تولیدی ونوس شیشه

شیشه با اشکال و رنگهای گوناگون همراه دیرینه ماست و نقش آن به مثابه جزئی کلیدی در معماری مدرن، چشم گیر و غیر قابل انکار است.شیشه حافظ ما ، بخشنده نور، روشنایی و زیبایی است و ما در ونوس شیشه خود را وقف آن کرده ایم و با توجه به نیاز مشتریانمان ، خلاقانه شیشه را فرآوری و عرضه می داریم.
شرکت ونوس شیشه در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پیشرفته ترین شیشه های ساختمانی و خودروئی آغاز نمود.این مجموعه در زمینی به وسعت ۸۰,۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۳۰,۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد، کیلومتر ۳۵ جاده تهران – قم واقع شده است. بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اروپائی و تیمی متخصص و توانا، ونوس شیشه را در زمره برترین تولید کنندگان شیشه های ساختمانی و خودرویی در ایران و منطقه خاورمیانه قرار داده است.
در صنعت شیشه های ساختمانی، شرکت ونوس شیشه پیشرو در بازار ایران جهت فرآوری شیشه های High Performance، مقاوم در برابر سرقت، زلزله، گلوله ، انفجار و شیشه های عایق صوتی و نیز معرفی و استفاده از استانداردهای جهانی به عنوان شاخص گزینش محصول است. علاوه بر این ونوس شیشه با معرفی سیستم های متنوع اتصال شیشه و فلز و نیز انواع شیشه های رنگی ، چاپدار طرح دار امکانات زیادی را جهت استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی و طراحی نما برای معماران به وجود آورده است.
مجموعۀ نوآوریها و تلاش های تیم کاری ونوس شیشه و تعهد بر کیفیت محصول و مشتری مداری، این شرکت تولیدی را به مجموعه ای خوشنام در میان مشتریان، پرآوازه در بازار ایران و مورد تایید سازمان های داوری کننده درحوزه کیفیت و صنعت شیشه ساختمانی بدل ساخته است.

شماره تماس

021۷۲۴۸۶

آدرس

تهران، پاسداران شمالی، نبش نارنجستان چهارم، برج آرتمیس، طبقه ۹

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها