شرکت بازرگانی و معدنی سولابست - پلتفرم مشاورمون
شرکت بازرگانی و معدنی سولابست - پلتفرم مشاورمون

شرکت بازرگانی و معدنی سولابست

  1. Home
  2. »
  3. شرکت بازرگانی و معدنی سولابست

سولابست در سال 1374 با توجه به ظرفیت های فراوان معادن ایران به منظور توسعه فعالیت های تجاری با کشورهای دنیا تاسیس شد.نام سولابست برگرفته از نام منطقه ای در شهر بیرجند می باشد. تحقیق, توسعه و ایجاد ارتباطات جدید باعث پیشرفت این مجموعه گردیده است. سولابست در سال 1394 با ایجاد تغییر در هیئت مدیره و تعریف چشم انداز جدید، به عنوان یک بنگاه تجاری، بازرگانی و معدنی، خود را به بازار معرفی نموده است.

برقراری ارتباط با تامین کنندگان مطرح دنیا و واردات سنگ‌های نفیس ساختمانی و از سوی دیگر توسعه موازی شبکه فروش و زنجیره تامین موجب شده سولابست توانایی تامین طیف گسترده‌ای از سنگ‌های با کیفیت و مرغوب را با قیمت رقابتی داشته باشد. تهیه سنگ‌های متنوع و باکیفیت ایرانی جهت ارائه به بازارهای صادراتی از مهمترین فعالیت های سولابست است.

همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات سولابست می باشد. ارائه خدمات مشاوره، ابزار، ارسال، نصب و گارانتی کل فرآیند، خدماتی هستند که سولابست به مشتریان خود ارائه مینماید.

شماره تماس

۰۲۱۲۶۱۰۲۰۴۰

آدرس

ایران، تهران، نیاوران، عمار، پلاک ۱۲ طبقه ۱۰ واحد ۲۲

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها