سهند شیمی - پلتفرم مشاورمون
سهند شیمی - پلتفرم مشاورمون

سهند شیمی

  1. Home
  2. »
  3. سهند شیمی

گروه صنعتی و تحقیقاتی فرآورد شیمیایی ظریف تاکستان از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه تولید و توسعه فرآورده های شیمیایی آغاز نمود و با بیش از 30 سال سابقه تحقیقات و تولید در حوزه مواد شیمیایی صنعتی، در سال 1395، تحت عنوان سهند شیمی ، وارد عرصه تولید محصولات شیمیایی مرتبط با صنعت ساختمان شده است.

گروه سهند شیمی با هدف تولید محصولی با کیفیت، مطلوب و سازگار با نیاز مصرف کننده، نسبت به تکمیل و گسترش تیم تحقیقاتی خود، اقدام و با تشکیل مرکز تحقیق و توسعه در کنار تجهیز واحدهای تولیدی، طراحی محصولات جدید بر اساس نیاز مشتریان را بعنوان مأموریت سازمانی خود، تعریف نموده است.

چشم انداز مجموعه سهند شیمی، نقض و تغییر در باوری است که کیفیت محصولات ساخت داخل را قابل اعتماد نمی داند و البته برای تحقق این مهم، مستمراً در راستای تعریف و تولید فرهنگ سازمانی جدید و مستقل، حرکت می‌کند.

مهمترین استراتژی سهند شیمی، بی‌باکی در نگاه به آینده، استقلال در فن‌آوری بویژه در محدوده فرآیندهای برونسپاری شده، اصرار و استمرار بر الزامات کیفی خود بدون توجه به سیاستهای تولیدکنندگان محصولات مشابه و در نهایت، حفظ تقدم اعتماد مشتری بر بهره‌وری است.

سهند شیمی ضمن فعالیت در انجمن تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان و انجمن بتن ایران، موفق به اخذ پروانه استاندارد 12492 در زمینه تولید چسب های کاشی از سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است تا علاوه بر تضمین کیفیت محصول خود، بهینه سازی مستمر و عرضه پیوسته محصولات نوآورانه و کاربردی را محقق نماید.

شماره تماس

021-88244976-7 / 021-88249497

آدرس

تهران – گیشا – خیابان 31 (مرادی) – پلاک 26

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها