سنگ کورین - پلتفرم مشاورمون
سنگ کورین - پلتفرم مشاورمون

سنگ کورین

  1. Home
  2. »
  3. سنگ کورین

بررسی کاربرد سنگ کورین

امروز در تیم مشاورمون قصد داریم در خصوص کاربرد سنگ کورین با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. سنگ کورین سنگی است که سطح سختی دارد‌. از این سنگ به عنوان یک متریال مناسب جهت نصب روی سطوح مختلف استفاده می‌شود. اگر به داخل بازارهای مختلف کشور بروید متوجه می‌شوید که سنگ کورین را با نام سنگ مصنوعی می‌فروشند. از نظر ظاهری سنگ کورین شباهت بسیار زیادی با سنگ طبیعی دارد. سنگ کورین توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. همچنین دارای تنوع قابل توجهی از طرح‌های گوناگون است. بنابراین اگر به دنبال این سنگ‌های مصنوعی هستید مطمئن باشید با وجود تنوع فراوان، طرحی مطابق با سلیقه‌ی خود پیدا خواهید کرد.

به ادامه‌ی بحث کاربرد سنگ کورین می‌پردازیم. طرح‌های سنگ کورین ممکن است ساده باشند که در این حالت شباهت بیشتری به سنگ‌های طبیعی پیدا می‌کنند. بسته به جایی که می‌خواهید از این سنگ ها استفاده کنید، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. کورین ها به دلیل اینکه از قابلیت اتصال بدون درز برخوردار هستند، طرفداران زیادی دارند. جای درزها معمولا ظاهر خوشایندی را در محیط ایجاد نمی‌کند. برای اتصال قسمت های مختلف سنگ کورین از چسب های مخصوص استفاده می‌کنند. یکی از این چسب های مخصوص جنس اپوکسی اکریلیک دارد. بعد از اینکه از چسب مخصوص استفاده کردید می‌توانید با کشیدن پولیش روی درزها و ساب زدن جای درز را به صورت کامل محو کنید.

برخی از مزایای سنگ کورین

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به برخی از مزیت های سنگ کورین اشاره کنیم. یکی از مزیت های مهم این سنگ های مصنوعی در قابلیت تعمیرپذیری آن‌ها است. برای از بین بردن خط و خش هایی که در طول زمان روی سطح کورین ایجاد می‌شوند می‌توانید از ابزارهای بسیار ساده‌ای استفاده کنید. یکی از لوازم کاربردی در از بین بردن خط و خش ها، پولیش و دیگری سمباده است. پولیش و سمباده را به راحتی می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه کنید. کورین ها نسبت به دیگر سطوح لک کمتری برمی‌دارند. از نظر مقاومت در برابر حرارت هم، مقاومتی معادل با نقطه‌ی جوش آب دارند. همچنین این سنگ ها از قابلیت انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین به شما این امکان را می‌دهند تا آن‌ها را به شکل دلخواه نصب کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها