سنگ نور گذر - پلتفرم مشاورمون
سنگ نور گذر - پلتفرم مشاورمون

سنگ نور گذر

  1. Home
  2. »
  3. سنگ نور گذر

معرفی سنگ نور گذر

یکی از مصالح ساختمانی نوین که در دکوراسیون فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد سنگ نور گذر است. همراه تیم مشاورمون باشید تا اطلاعات بیشتری را راجع به سنگ های نور گذر با شما در میان بگذاریم. سنگ های نور گذر را احتمالا در دیوار هتل ها، شرکت‌ها، رستوران‌ها، کافه ها و… دیده اید. همان‌طور که از نام این سنگ ها مشخص است امکان عبوردهی نور از آن‌ها وجود دارد. سنگ های نور گذر را به نام سنگ های ماربونکس هم می‌شناسند. این سنگ ها تحولات چشم نوازی را در صنعت طراحی دکوراسیون به وجود آورده اند. اگر شما هم صاحب کافه، رستوران، هتل و… هستید برای جذاب تر کردن محل اقامت مشتریان خود حتما از سنگ های نور گذر استفاده کنید.

سایر ویژگی های سنگ های نور گذر

سنگ نور گذر به علت شفافیت ویژه ای که دارد می‌تواند نور را از خود عبور دهد. به همین جهت هم طرح داخلی سنگ ها قابل دیدن است. با استفاده از این سنگ ها تاثیر نورپردازی فضا بر دکوراسیون دوچندان خواهد شد. حتما دیده اید نوری که از این سنگ ها قابل رؤیت است دارای منبع درونی می‌باشد. منبع نوری که مشاهده می‌کنید متشکل از صفحات نورانی یا لامپ های کوچک است. سنگ های نور گذر در واقع یک نوع سنگ مصنوعی به شمار می‌روند که در نتیجه تغییر در سنگ های مرمر به وجود آمده اند.

سنگ های نور گذر را می‌توان به شیوه های مختلفی نصب کرد. استفاده از چسب، نوار VHB ،‌ اتصال مکانیکی، استفاده از کیت و… از جمله روش های نصب این سنگ ها محسوب می‌شوند. سنگ های نور گذر را در قسمت های مختلف خانه خود هم می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. آشپزخانه، درب منزل، فضای نشیمن، حمام، اتاق خواب، پلکان، پارتیشن‌ بندی ها و… جاهایی هستند که می‌توانید در آن‌ها سنگ های نور گذر را به کار ببرید. علاوه بر قسمت های مختلف خانه این سنگ ها را می‌توان درون اشیاء و وسایل مختلف چوبی مثل میز، صندلی، تابلو و… هم استفاده کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها