سقف کشسان و آسمان مجازی - پلتفرم مشاورمون
سقف کشسان و آسمان مجازی - پلتفرم مشاورمون

سقف کشسان و آسمان مجازی

  1. Home
  2. »
  3. سقف کشسان و آسمان مجازی

ویژگی های سقف کشسان و آسمان مجازی
امروز قصد داریم به همراهی تیم مشاورمون در مورد سقف کشسان و آسمان مجازی با یکدیگر صحبت کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید. در ابتدا لازم است برای ورود به بحث و روشن تر شدن مطلب مقدماتی را ذکر کنیم. سقف های کشسانی در واقع از پارچه های منحصربه‌فرد و مخصوصی ساخته شده اند که دور تا دور آن ها به وسیله‌ی یک قاب ریلی محصور شده است. شاید فکر کنید استفاده از پارچه برای سقف خیلی مناسب نباشد. یا احتمال دهید که پارچه ممکن است دچار پارگی شود. باید بدانید که این پارچه‌های مخصوص از نظر انعطاف پذیری و دوام وضعیت خیلی خوبی دارند. به همین جهت در طراحی دکوراسیون سقف‌هایی که کشسانی هستند به کار می‌روند. در واقع دنیای امروز محل تولید مواد جدید برای طراحی های مدرن و جذاب است. شاید اگر نگاهی به طراحی سقف‌ها در سال های گذشته داشته باشیم متوجه شویم که چقدر صنعت ساخت و ساز و طراحی دکوراسیون در طول زمان دچار تغییر و تحول شده است.
آسمان مجازی یک گزینه‌ی محبوب در طراحی سقف
به ادامه‌ی بحث در خصوص سقف کشسان و آسمان مجازی می‌پردازیم. سقف های کشسانی مواد اولیه‌ی خاصی دارند که در طراحی و ساخت آن‌ها به کار گرفته می‌شوند. در این قسمت می‌خواهیم به معرفی مواد اولیه‌ی ساخت و طراحی این سقف ها اشاره کنیم. همان‌طور که از ظاهر این سقف ها پیداست دور تا دور آن‌ها از یک قاب بندی خاص برخوردار است. جنس قاب هایی که دور تا دور سقف را می‌پوشانند در اغلب اوقات آلومینیوم یا پی وی سی است.
قاب های آلومینیومی یا پی وی سی مزایای زیادی دارند. برای مثال به راحتی می‌توان آن‌ها را تغییر شکل داد و به ظاهر دلخواه خود در آورد. معمولا این سقف ها به صورت اشکال هندسی مختلف نظیر دایره، منحنی، نیم دایره و… ساخته می‌شوند. ضخامت سقف های مذکور معمولا بسیار کم است. این ویژگی باعث می‌شود تا سقف خانه، محل کار و… ظرافت ویژه ای را به نمایش بگذارد. اما علیرغم پایین بودن ضخامت جا دارد این موضوع را ذکر کنیم که مقاومت آن‌ها بسیار خوب است. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و با خاطری آسوده می‌توانید از آن‌ها در طراحی سقف استفاده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها