سقف کاذب - پلتفرم مشاورمون
سقف کاذب - پلتفرم مشاورمون

سقف کاذب

  1. Home
  2. »
  3. سقف کاذب
سقف کاذب

سقف کاذب چیست؟

این روزها استفاده از سقف کاذب طرفداران بی شماری دارد و به همین جهت در مجموعه ی مشاورمون میخواهیم توضیحاتی را در این خصوص به مخاطبان ارائه دهیم‌. سقف های کاذب یا همان سقف های ثانویه، در ساختمان های مسکونی و تجاری به شدت مورد توجه قرار دارند. این سقف ها به زیباسازی فضا کمک شایانی میکنند و از این سقف ها به عنوان پوششی برای پنهان کردن عیوب سقف و آسیب های آن، پنهان کردن لوله هایی که از آن مسیر رد شده اند، سیم ها و سایر تاسیسات استفاده می شود. این سقف ها که همان سقف فرعی محسوب می شوند، در انواع مختلف و تنوع در شکل، اندازه، کاربرد و سبک در بازار موجود هستند و شما می توانید با طیف وسیعی از گزینه ها بهترین انتخاب را داشته باشید. معیارهای مختلفی مثل اندازه و ابعاد فضای مدنظر، کاربرد، مسکونی یا تجاری بودن بنا و… را حتما مورد توجه قرار دهید. جا دارد در ادامه کمی در خصوص کاربرد سقف کاذب نیز با همراهان مجموعه ی مشاورمون سخن بگوییم.

کاربرد سقف های کاذب

سقف های کاذب با اهداف متفاوتی ساخته می شوند. اما همان طور که پیش از این هم بیان کردیم، بهترین ابزار برای پنهان کردن عیوب و تاسیسات متصل به سقف استفاده از سقف های کاذب است. معمولا هنگام بازسازی و نوسازی آپارتمان ها و ساختمان های قدیمی از سقف های کاذب استفاده می کنند. قبلا گفتیم که از این سقف ها در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، سالن های نمایش نیز از طرفداران سقف کاذب هستند. کاربرد سقف کاذب در سالن نمایش به دلیل متعادل کردن صدای فضا و جذب آن است و یک ابزار عالی برای ایجاد آکوستیک است. برای اینکه کیفیت صدا بهبود یابد ممکن است در مواقعی مواد عایق هم به سقف اضافه شود. پیشنهاد مجموعه ی مشاورمون برای نصب سقف های کاذب این است که حتما از یک فرد متخصص برای نصب استفاده کنید تا کیفیت خروجی کار به شکل دلخواه باشد. یکی دیگر از کاربردهای سقف کاذب در طراحی دکوراسیون این است که می توان از آن به عنوان یک سقف کوچکتر متصل به سقف اصلی استفاده کرد تا جلوه ی خاصی را به فضا بدهد.

سقف کاذب

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها