سقف استخر - پلتفرم مشاورمون
سقف استخر - پلتفرم مشاورمون

سقف استخر

  1. Home
  2. »
  3. سقف استخر

امروز قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در خصوص سقف استخر با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای بحث ما را همراهی کنید. امروزه می‌توان از روش های مختلف و نوینی برای ساخت سقف های استخرها استفاده کرد. یکی از روش های جدید، استفاده از نورگیرهای حبابی در سقف هستند. پوشش سقف استخر می‌تواند در دو حالت کلی ثابت و متحرک انجام شود‌. هر کدام از این دو نوع سقف هم مزایای منحصر به فرد خود را دارا هستند. اگر بخواهید از فضای ویلای خود به نحو بهتری استفاده کنید، سقف گذاشتن استخر می‌تواند تا حد زیادی شما را به هدفتان نزدیک کند. با این کار در همه‌ی فصول سال می‌توان از استخر استفاده کرد.

سقف استخر را می‌توان با روش دستی یا برقی باز و بسته کرد. سقف‌های استخر که نوع برقی هستند، دارای ریموت کنترل، موتور، ریل و… هستند. البته اگر استخر خانه‌ی شما بسیار بزرگ باشد، قابلیت این را ندارد که به شکل دستی باز و بسته شود. سقف های برقی مزایای زیادی دارند. برای مثال فضای دو منظوره ای را برایتان ایجاد می‌کنند. از آلودگی آب استخر جلوگیری می‌کنند. همچنین در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهد شد.

مزایای سقف استخر

یکی از مزایای مسقف بودن استخر این است که در مقابل عناصر بیرونی استخر تجهیز می‌شود. سقف متحرک یک نمای زیبا و شیک به فضای شما می‌دهد. سقف در شرایط وزش باد و سرما باعث سهولت استفاده شما از استخر می‌شود. سقف می‌تواند به شکل تاشو ساخته شود‌. تاشو بودن سقف باعث می‌شود تا بهتر بتوانید از استخر خود بهره برداری کنید. سقف های تاشو معمولا با استفاده از ورق های پلی کربنات یا نورگیرهای حبابی نصب می‌شوند. برخی استخرها نیز دارای سقف تخت هستند. سقف های تخت جذاب نیستند. همچنین آب روی سطح آن‌‌ها جمع می‌شود. چون برف از روی این سقف ها نمی‌لغزد، ممکن است با جمع شدن برف سقف ریزش کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها