سرامیک خنک کننده - پلتفرم مشاورمون
سرامیک خنک کننده - پلتفرم مشاورمون

سرامیک خنک کننده

  1. Home
  2. »
  3. سرامیک خنک کننده

معرفی سرامیک خنک کننده

آجر یا سرامیک خنک کننده از گزینه های مورد توجه و مدرن در میان مصالح ساخت و ساز است. به همین جهت به کمک تیم مشاورمون به بررسی آن می‌پردازیم. یکی از مسائل مهم در دنیای امروز صرفه جویی در مصرف انرژی است که باید به صورت ویژه این موضوع را در نظر داشته باشیم. صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از دغدغه های مورد توجه سازندگان سازه ها و معماران است که با فناوری های جدید امکان عملی کردن این موضوع افزایش پیدا می‌کند. سیستم های گرمایشی و سرمایشی که درون ساختمان های مختلف مسکونی، اداری، تجاری و… نصب می‌شوند هزینه های بسیار بالایی را با خود به همراه دارند. به همین جهت بهتر است تا راهی پیدا کنیم و میزان این هزینه ها را به حداقل برسانیم.

مزایای سرامیک های خنک کننده

سرامیک خنک کننده یکی از بهترین راه هایی است که به کمک آن می‌توانید هزینه های ناشی از وسایل سرمایشی و گرمایشی ساختمان خود را به حداقل برسانید. آجرها یا سرامیک های خنک کننده ساختاری مشبک و تو در تو دارند‌. به همین جهت هم می‌توانند آب را داخل منافذ خود نگهداری کرده و با تبخیر آب از گرمای محیط بکاهند. وقتی عملیات تبخیر در درون این سرامیک ها و آجرها انجام شود، فضای اطراف هم دچار تغییر دما و در نهایت خنکی خواهد شد. با استفاده از سرامیک های خنک کننده نیاز به سیستم های تهویه به حداقل ممکن می‌رسد. هم‌چنین انرژی در محیط ساختمان به سطح پایدار خواهد رسید.

ظاهر سرامیک خنک کننده متفاوت از سایر سرامیک ها است. ممکن است در ابتدا از دیدن این نوع آجر متعجب شوید. این ساختار عجیب با اندکی خلاقیت یک ظاهر منحصربه‌فرد را در نمای فضای مورد نظر شما ایجاد می‌کند. سطح این سرامیک ها و آجرها به شکلی است که نور خورشید را به سمت بالا هدایت می‌کنند و از انعکاس نور خورشید به زمین جلوگیری می‌کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها