سحرخیزی غیر ممکن نیست، بلکه ضرورت است! - پلتفرم مشاورمون
سحرخیزی غیر ممکن نیست، بلکه ضرورت است! - پلتفرم مشاورمون

سحرخیزی غیر ممکن نیست، بلکه ضرورت است!

  1. Home
  2. »
  3. سحرخیزی غیر ممکن نیست، بلکه ضرورت است!

در سحرخیزی چه مزیت هایی وجود دارد؟

همانطور که هزینه های زندگی شما چه با سحرخیزی شما و یا بدون آن در هر ساعتی از شبانه روز جاری هستند. زندگی هم در بیست و چهار ساعت روز جریان دارد. البته در برخی کشور های توسعه یافته شهر ها در شبانه روز دائما در حال فعالیت اند و اکثر مشاغل دارای دو شیفت هستند. بنابراین سحرخیزی یک ویژگی نیست، یک ضرورت است. بسیاری از افرادی که در فعالیت های اقتصادی شرکت دارند، پیگیری بازار های سرمایه از اولین ساعات صبح را نشانه هوش مالی می دانند. در حقیقت ساعات روز یک سرمایه است، حتی یک سرمایه اقتصادی. با ماشینی شدن زندگی، ما انسان ها  با بهره گیری حداکثری از ساعات روز و تولید خدمات و محصولات گوناگون سعی در کسب سود بیشتر داریم. اگر یک فرد فعال در زمینه تجاری-اقتصادی باشید، هوش اقتصادی شما، به عنوان یک مشاوره اقتصادی، شما را به سحرخیزی دعوت خواهد کرد.

چگونه در ساعات اولیه روز فعال باشیم؟

در اکثر مواقع افراد سحرخیزی را مترادف با شب زودتر خوابیدن، می دانند. در حالی که سحرخیزی در اصل با میزان خواب مورد نیاز و ویژگی های شخصیتی فرد، در ارتباط است. بنابراین اول باید دید که به چه میزان خواب نیاز دارید. بعد از آن، کم کردن استفاده از تلفن های همراه در ساعات منتهی به خواب شما، اولین مرحله است. نور آبی تلفن ها و صفحه های دیجیتالی باعث به هم خوردن چرخه خواب شما می شود. یکی دیگر از فعالیت های رایج افراد، نشخوارهای ذهنی است. دائما با خود صحبت کردن یکی از عواملی است که شما را از دستیابی به سحرخیزی باز می دارد. در این مواقع بهتر است سعی کنید نخوابید!. روانشناسان با توصیه این روش مقاومت ذهن شما را برای نخوابیدن کم می کنند. شب غذای سبک خوردن، ورزش نکردن در شب، عدم مصرف دخانیات، عدم استفاده از داروهای هوشیار کننده می تواند به خواب به موقع و سحرخیزی شما کمک کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها