سبز رنگ برتر سال 2022 است - پلتفرم مشاورمون
سبز رنگ برتر سال 2022 است - پلتفرم مشاورمون

سبز رنگ برتر سال 2022 است

  1. Home
  2. »
  3. سبز رنگ برتر سال 2022 است

رنگ سبز  در همه جا در معرض دید است. اکثر برند های مطرح رنگ ، رنگ سبز خنثی را به عنوان رنگ 2022 انتخاب کرده اند. اگر طیف های گوناگون از تناژ رنگ سبز را دوست داشته باشید ، امسال زمان مناسبی برای به روزرسانی خانه شما خواهد بود، حتی اگر بازسازی کوچکی باشد. در مدت زمانی کوتاهی رنگ سبز نیز از طرف شرکت های تولیدی مبلمان  انتخاب خواهد شد، بنابراین اگر طرفدار این رنگ هستید، پیدا کردن اقلامی مصثرفی با تناژ رنگی سبز در طیف وسیعی  در دسترس خواهد بود. بیایید نگاهی دقیق تر به این رنگ سال بیندازیم و ببینیم چگونه می شود از آن در خانه خود استفاده کنید.

این رنگ سبز روشن همراه  با مقداری رنگ خاکستری و کمی رنگ زرد برای خنثی کردن درآن وجود دارد که به آن احساس گرما  می بخشد. این تناژ رنگ به عنوان رنگ پس زمینه برای حمایت از دیگر رنگهای الهام گرفته از طبیعت که در مجموعه رنگهای مصرفی مبلمان  استفاده می شوند انتخاب شده است. این رنگ کمی گلدیلک است – نه خیلی گرم و نه خیلی سرد ، نه خیلی روشن و نه خیلی تیره، نه خیلی پررنگ و نه خیلی بی رنگ که مناسب اتاق خواب یا اتاق نشیمن است که باعث ایجاد حس آرامش می شود.

بر روی دیوارهای این اتاق نشیمن، رنگ سبز ملایم انتخاب شده است. اخیراً با افزایش استفاده از گیاهان آپارتمانی, استفاده از رنگ مشابه برای قسمت های اصلی بنا ایده خلاقانه ای است زیرا رنگ سبز, زیبا و آرامش بخش است که غنی و عمیق است.

رنگ سبز ارگانیک، که دارای ته رنگ زرد است  کمی گرمتر از سبز یشمی است . این رنگ با سایر رنگهای گرم مانند زرد ، نارنجی و لیمویی به خوبی هماهنگ می شود.

سبک تر و خنک تر از سه انتخاب قبلی است که یادآور سبزی سطح دریا است. از آنجا که سبز روشن  به فضا روشنایی می بخشد ,در اتاقهایی که نور طبیعی کم است انتخاب بسیار خوبی است.

در اینجا رنگ “خالص”  وجود دارد ، این رنگ نسبت به نمونه های قبلی کمی اشباع شده است که در بازار به عنوان سبز خالص شناخته می شود، با حداقل ته رنگ خاکستری یا قهوه ای که می توان آن را به راحتی با انواع دیگر رنگ ها در خانواده های آبی، زرد، قهوه ای و خاکستری ترکیب کرد.

چند برند مطرح رنگ ترجیح می دهند برای انتخاب های 2022 خود به جای یک رنگ ، از چندین رنگ استفاده کنند و رنگ های ارائه می دهند که از صورتی ملایم و هلویی تا آبی تیره و مشکی متغیر است. اما کماکان در تولید رنگ سبز با انواع تناژ تلاش می کنند که نکته ای بسیار برجسته در انتخاب رنگ سبزاست. سبز خنثی با ته رنگ زرد, رنگ آرامش بخش و ارگانیکی که به خوبی به عنوان رنگ دیوار در اتاق خواب یا دفترکار عمل می کند. همچنین می توان از آن به عنوان رنگ کابینت آشپزخانه که با رنگ های گرم فلزی و چوبی استفاده می شود ، استفاده کرد.

رنگ سبز ملایم مناسب فصل پاییز که  تداعی گر مناظر خشکو پاییزی است. رنگ سبز ملایم  که با رنگهای گرم یا سرد به خوبی هارمونی ایجاد می کند و با فیروزه ای یا سرمه ای و همچنین رنگ طلایی عسلی قابل استفاده است.

چرا رنگ سبز ناگهان اینقدر شیک و ترند می شود؟

بسیاری از صاحبخانه ها می پرسند که چرا رنگ سبز در خانه ها ناگهان به میزان زیاد پر طرفدار و داغ می شود ، که دلایل  متفاوتی دارد. به عنوان یک نکته ، پس از سالها رنگ سفید خنک و خنک رنگهای خاکستری و آبی در فضای داخلی ، فکر می کنم مردم به دنبال رنگهای گرمتر هستند. رنگ سبز می تواند گرم یا سرد باشد ، اما هنگامی که با رنگ های سفید یا سرد همراه می شود ، سردی را از اتاق خارج می کند.همچنین با تن رنگ چوب و الیاف طبیعی به خوبی هماهنگ می شود و حال و هوایی در فضای باز به همراه دارد که به نظر می رسد این روزها همه مشتاق آن هستند.

در نهایت، رنگ سبز بیانگر تولد دوباره و رشد و حتی الهام بخش امید به آینده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها