ویژگی های سایبان ثابت و متحرک - پلتفرم مشاورمون
ویژگی های سایبان ثابت و متحرک - پلتفرم مشاورمون

ویژگی های سایبان ثابت و متحرک

  1. Home
  2. »
  3. ویژگی های سایبان ثابت و متحرک

امروز می‌خواهیم به همراه تیم مشاورمون در خصوص ویژگی های سایبان ثابت و متحرک با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. حتما شما هم با سایبان و کارکرد آن آشنایی دارید. برای ورود به بحث ابتدا مقدماتی را در این خصوص مطرح می‌کنیم. سایبان ها معمولا بر روی درب ها، پنجره‌ها و… قابل نصب هستند. هدف اصلی از نصب سایبان همانطور که از اسم آن پیداست ایجاد سایه است. سایبان ها را روی پاسیوها و حتی حیاط ها نیز نصب می‌کنند. اگر قصد دارید میزان تابش نور خورشید بر پنجره ی فضای خود را کاهش دهید می‌توانید از سایبان ها کمک بگیرید. اگر در حیاط، محوطه‌ی باغ و… که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند مبلمانی قرار داده اید نور خورشید می‌تواند به آن آسیب برساند. بنابراین با نصب سایبان تا حد زیادی از هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد.

انواع سایبان ها

به ادامه‌ی بحث سایبان ثابت و متحرک می‌پردازیم. همان‌طور که از عنوان مقاله نیز مشخص است سایه بان ها می‌توانند به صورت ثابت یا متحرک ساخته شوند. سایبان هایی که ثابت هستند، یک قاب دارند که به آن جوش داده شده اند. این سایبان ها متصل به دیوار هستند. در واقع منظور از ثابت بودن آن‌ها این است که قابل حرکت نیستند. اما نوع دیگری از سایبان ها، سایبان های متحرک هستند که می‌توانید از آن‌ها بنا به نیاز خود استفاده کنید. این سایبان ها را می‌توانید جمع کنید و دقیقا برعکس سایبان های ثابت کار می‌کنند. قابلیت تغییر زاویه در سایبان های متحرک وجود دارد که استفاده از آنان را بسیار آسان می‌کند.

 سایبان های مذکور به دو شیوه ساخته می‌شوند که در بازار قابل تهیه هستند. سایبان های متحرک می‌توانند دستی یا اتوماتیک باشند. جالب است بدانید که سایبان های متحرک نیز خود دارای دسته بندی های مختلفی هستند. مثلا یکی از این دسته ها سایبان های کشویی هستند که مزایای زیادی را با خود به همراه دارند. خیلی راحت روی دیوار یا سقف نصب می‌شوند. همچنین در آب و هوای نامناسب می‌توانید آن‌ها را از محل نصب بردارید. هزینه‌ی نگهداری از این سایبان ها نسبت به سایر انواع بالا نیست. برای حیاط ویلا یا باغ از بهترین گزینه های موجود محسوب می‌شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها