سالید سرفیس - پلتفرم مشاورمون
سالید سرفیس - پلتفرم مشاورمون

سالید سرفیس

  1. Home
  2. »
  3. سالید سرفیس

معرفی سالید سرفیس

سالید سرفیس که ترکیبی از ماده معدنی طبیعی و رزین می‌باشد، در ساخت صفحات مختلف کاربرد زیادی دارد و ظاهر زیبایی به کار می‌بخشد. به همین جهت به کمک تیم مشاورمون می‌خواهیم اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم. معمولا برای ایجاد سالید سرفیس‌ رزین به عنوان یک ماده چسباننده و ماده معدنی در نقش فیلر یا پرکننده عمل می‌کنند. مواد مورد اشاره با همدیگر ترکیب می‌شوند و پس از انجام عملیات ریخته گری لازم محصول نهایی به عمل خواهد آمد. برای ساخت این صفحات یکی از متداول ترین مواد آلومینیوم تری هیدراته است که حدود ۷۵ درصد ورق کار را تشکیل می‌دهد.

مزیت های این صفحات

اکریلیک و پلی استر دو رزین اصلی هستند که در تولید سالید سرفیس به کار می‌روند. ترکیب این دو ماده با همدیگر صفحاتی با استحکام بالا را می‌سازد. استفاده از سرفیس های سالید مزیت های زیادی با خود به همراه دارد. اگر صفحات سالید دچار آسیب هایی نظیر شکستگی یا خراشیدگی شوند امکان ترمیم و تعمیر آن‌ها فراهم است. این صفحات به دو شکل مات و براق قابل تهیه هستند. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جهت راحت تر شدن نگهداری، از صفحاتی که مات هستند استفاده کنید. صفحات سالید دارای تنوعی از رنگ ها و طرح های مختلف هستند. بنابراین هر سلیقه ای که داشته باشید امکان انتخاب آسان و دلخواه برایتان فراهم است.

ورق های سالید سرفیس در عین حال که کیفیت بالایی دارند، از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند. دوام این صفحات به قدری بالا است که در صورت مراقبت کافی می‌توانید در طولانی مدت از آن‌ها استفاده کنید. اگر خراش یا سوختگی روی سطح کار ایجاد شود، می‌توان با استفاده از سمباده آن را ترمیم کرد. این صفحات می‌توانند به شکلی که مدنظرتان است برشکاری شوند. از طرف دیگر به دلیل اینکه قابل بازیافت و تجزیه هستند مورد توجه دوستداران محیط زیست قرار گرفته اند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها