سازه های مدولار یا پیش ساخته - پلتفرم مشاورمون
سازه های مدولار یا پیش ساخته - پلتفرم مشاورمون

سازه های مدولار یا پیش ساخته

  1. Home
  2. »
  3. سازه های مدولار یا پیش ساخته

معرفی سازه های مدولار یا پیش ساخته

این روزها استفاده از سازه های مدولار یا پیش ساخته رواج یافته است. به همین جهت قصد داریم اطلاعات بیشتری را راجع به این سازه ها در مجموعه مشاورمون بررسی نماییم. سازه های پیش ساخته قبل از اینکه در محل نصب شوند، در محیط کارخانه ساخته می‌شوند. در واقع سازه های مدولار طبق کدها و استانداردهای مشخص به شیوه مشخصی تولید می‌شوند. این روزها سازه های پیش ساخته برای مصارف مختلف مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی و… مورد توجه واقع شده اند. شما می‌توانید واحدهای مدولار را برای تکمیل ساخت سازه خود استفاده کنید. واحدهای مدولار با توجه به سبک پروژه و بزرگی آن در ابعاد مختلفی قابل تهیه هستند. با اتصال و کنار هم قرار دادن واحدهای پیش ساخته می‌توانید در میزان زمان مورد نیاز برای ساخت و ساز صرفه جویی کنید.

دوام سازه های پیش ساخته

بسیاری از افراد برای خرید سازه های مدولار یا پیش ساخته نگران دوام و تاب آوری این سازه ها هستند. مسلما این سازه ها هم مثل هر محصول دیگری در کیفیت های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. علاوه بر کیفیت ساخت، میزان دوام این سازه ها بستگی به این دارد که سازه های پیش ساخته از نوع موقت یا دائمی هستند. جالب است بدانید که در بسیاری از موارد سازه های مدولار می‌توانند به اندازه ساختمان های سنتی دوام بیاورند.

سازه های مدولار معمولا به دو شکل دائمی و قابل انتقال ساخته می‌شوند. سازه های مدولار قابل جا به جایی، به گونه ای تولید می‌شوند که می‌توان بارها آن‌ها را مورد استفاده قرار داد. برای مثال اگر لازم باشد که ساختمان پیش ساخته به صورت موقت در محلی نصب شود و بعد تغییر مکان داده شود، از سازه های قابل انتقال استفاده می‌شود. زیرا در صورت جا به جا شدن آن شرکت، مجتمع و… به مکان جدید، سازه مدولار هم قابلیت انتقال دارد. سازه های دائمی مدولار را هم می‌توان با پروژه های ساخته شده ترکیب کرد و مورد استفاده قرار داد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها