رنگ و رزین رسام - پلتفرم مشاورمون
رنگ و رزین رسام - پلتفرم مشاورمون

رنگ و رزین رسام

  1. Home
  2. »
  3. رنگ و رزین رسام

شرکت بهکوشان توسعه رسام از سال 1390 با هدف تامین مواد اولیه مصرفی در تولید رنگ و پوشش فعالیت خود را آغاز نموده و در سال 1397، به هدف تولید پوشش های ساختمانی و صنعتی اقدام به احداث کارخانه در شهرک صنعتی زاویه- ساوه نموده است.
این شرکت با اتکا به دانش و مهارت نیروهای متخصص و کارآمد، بهره گیری از تجهیزات مدرن آزمایشگاه، امکانات پیشرفته تولید و کنترل کیفیت صحیح محصولات و همچنین تامین مواد اولیه مرغوب، توان برآوردن نیاز مشتریان را با ارائه محصولاتی با کیفیت مورد تائید استانداردهای ملی و روز دنیا دارا می‌باشد. محصولات این شرکت با نام تجاری رسام و با هدف کسب رضایت و برآورده کردن نیازهای مشتریان که همانا سرمایه های اصلی این شرکت هستند تولید و عرضه گردیده و هم اکنون با تقویت و گسترش واحد R&D (تحقیق و توسعه) این شرکت قادر است همکام با جدیدترین تکنیک های روز دنیا، ضمن حفظ کیفیت محصولات خود، پاسخگوی نیاز های مشتریان طبق سفارشات خاص نیز می‌باشد.

شماره تماس

۰۲۱۷۹۲۴۷

آدرس

تهران، پاسداران، خیابان پایدارفر، بین بوستان ۳و۴، نبش خیابان لنکران، پلاک۷، طبقه ۴، واحد ۸

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها