رنگ بی بو - پلتفرم مشاورمون
رنگ بی بو - پلتفرم مشاورمون

رنگ بی بو

  1. Home
  2. »
  3. رنگ بی بو

بررسی رنگ بی بو

رنگ‌ها اساسی ترین عنصر در طراحی دکوراسیون به شمار می‌روند. اینک می‌خواهیم در خصوص رنگ بی بو با همراهی مجموعه مشاورمون اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم. مطمئنا یکی از مسائلی که همواره برای انجام کارهایی مثل رنگ آمیزی و… ذهن افراد را درگیر می‌کند، شیمیایی بودن این ماده است. بوی بد و تند رنگ هم ممکن است باعث ایجاد حساسیت در برخی افراد شود. بنابراین اگر به دنبال رنگ آمیزی خانه، محل کار، مغازه و… هستید، ما به شما رنگ های بی بو را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ های بدون بو مواد مضر شیمیایی در ترکیب خود ندارند. به همین جهت هم اثرات زیان بار آن‌ها نسبت به انسان و حتی محیط زیست بسیار کمتر است‌. از دیگر مزیت های رنگ های بدون بو این است که سرعت خشک شدن آن‌ها نسبت به سایر رنگ‌ها بیشتر است.

مزیت های رنگ های بدون بو

علت شیمیایی نبودن رنگ بی بو این است که در آن به جای اینکه از مواد نفتی استفاده شود، از مواد حلال در آب استفاده شده است. به همین دلیل است که دیگر نیازی به حلال های نفتی یا تینرها برای به عمل آمدن این رنگ‌ها نیست. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم به علت پایین بودن VOC  موجود در رنگ‌های بدون بو دیگر بوی تند رنگ به مشام شما نخواهد رسید. البته نباید انتظار داشته باشید که هیچ گونه بویی حس نکنید. بلکه فقط بوی نامطبوع و تند رنگ حالت ملایم تری پیدا خواهد کرد.

حتی ممکن است یک بوی خوشایند و شیرین در فضا حس کنید. برای اینکه میزان بو در فضا کم شود بهتر است از سیستم های تهویه استفاده کنید. این رنگ ها برای محیط هایی که کودکان و افراد دارای بیماری های تنفسی حضور دارند گزینه مناسبی تلقی می‌شوند. به همین دلیل معمولا در مهدکودک ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر کم خطر بودن، ویژگی دیگر رنگ های بدون بو بالا بودن کیفیت آن‌ها است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها