راه رسیدن به موفقیت بدون هزینه - پلتفرم مشاورمون
راه رسیدن به موفقیت بدون هزینه - پلتفرم مشاورمون

راه رسیدن به موفقیت بدون هزینه

  1. Home
  2. »
  3. راه رسیدن به موفقیت بدون هزینه

موفقیت چیست؟

گاهی با شکست در چیزی که به عنوان راه رسیدن به موفقیت می دانستیم و زمانی که از زمین و زمان رانده می شویم، در تنهایی خلوت می کنیم. گاه با خدا و گاه با خودمان، از داشته ها و نداشته هایمان می گوییم. اگر می خواهید بدانید موفقیت چیست، با خودتان این شرایط را تصور کنید. هر آنچه به عنوان مطلوب در زندگی خود متصور می شوید، راه رسیدن به موفقیت برای شما، به معنی رسیدن به همان چیز ها است. موفقیت به معنی وجود یک مسئله دارد. ساده تر اینکه موفقیت مسئله ای است که صورت آن شرایطی است که مطلوب زندگی شما در این لحظه وجود ندارد. برای رسیدن و ایجاد کردن شرایط مطلوب، باید مسئله را حل کرد. هیچ راه میانبری وجود ندارد. مسئله موفقیت نیازمند به توانایی حل مسئله به طور صحیح است. صحیح بودن به این معنی که یک دزد هم مسئله مالی خود را حل می کند و کارآفرین هم همینطور، اما با شیوه های متفاوتی.

راه رسیدن به موفقیت از کجا شروع می شود؟

فهمیدیم که موفقیت چیست. حال میتوان از راه رسیدن به موفقیت صحبت کرد. هر فرد با یک سری ملزومات و شرایط بخصوصی می تواند راه رسیدن به موفقیت را سالم طی کند. بنابراین باید دید که شرایط اولیه ما چیست. فرض کنید که یک فعال اقتصادی دارای هوش مالی سرشاری است. این فرد تمایل ورود به یک بازار بزرگ و تخصصی را دارد. سرمایه اقتصادی او در حد مطلوب و بسیار زیاد است. با تجربه های قبلی خود اقدام به ورود به این بازار، بدون بهره گیری از مشاوره اقتصادی می کند. قرار نیست این فرد شکست بخورد!، این فرد حتی سود هم بدست می آورد. اما اگر با مشاوره اقتصادی مسئله خود را حل میکرد سود بیشتری بدست آورد. حل مسئله چند بعدی است و وسایل و راه حل های گوناگونی دارد. راه رسیدن به موفقیت هم پیچیده است و نیاز به کمک گرفتن از افراد کارآزموده دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها