خدمات فن کویل و رادیاتور - پلتفرم مشاورمون
خدمات فن کویل و رادیاتور - پلتفرم مشاورمون

خدمات فن کویل و رادیاتور

  1. Home
  2. »
  3. خدمات فن کویل و رادیاتور

امروز قصد داریم به همراه تیم مشاورمون به بررسی خدمات فن کویل و رادیاتور بپردازیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. در ابتدا لازم است تا توضیحاتی را در خصوص تفاوت فن کویل و رادیاتور بیان کنیم. هر کدام از این سیستم‌ها یک سری مزایا و معایبی دارند. همین مسئله هم باعث می‌شود تا افراد در انتخاب بین آن‌ها دچار شک و ترید شوند. بهتر است پیش از هر چیز این دو سیستم را از نظر گرمایی بودن یا سرمایی بودن بررسی کنیم. همان‌طور که اطلاع دارید، رادیاتورها صرفا عملکرد گرمایشی دارند. از طریق آبی که وارد لوله‌های رادیاتور‌ها می‌شود، حرارت منتقل و هوا گرم می‌شود. اگر بخواهید از قابلیت سرمایشی هم برای محیط مورد نظر خود استفاده کنید، لازم است تا دستگاه دیگری تهیه کنید.

به ادامه‌ی بحث خدمات فن کویل و رادیاتور می‌پردازیم. سیستم فن کویل به شکل رادیاتور نیست. عملکرد فن کویل هم به صورت سرمایشی و هم به صورت گرمایشی است. بستگی دارد که در چه فصلی از سال بخواهید از این دستگاه استفاده کنید. می‌توانید از سیستم سرمایش و گرمایش در صورت نیاز بهره ببرید. برخی از سیستم‌های فن کویل وجود دارند که آب به لوله‌های آن‌ها وارد نمی‌شود. این دستگاه ها از طریق ورود گاز فریون کار می‌کنند. پیش از این در مورد قابلیت جریان آب در فن کویل‌ها صحبت کردیم. برای اینکه این آب جهت سرمایش جریان پیدا کند، باید از دستگاه دیگری تحت عنوان چیلر استفاده کنید. یکی دیگر از تفاوت‌هایی که باید به آن اشاره کنیم، سیستم کنترل این دو دستگاه است. رادیاتورها برای کنترل جریان آب گرم ورودی، از شیرهای کنترل برخوردار هستند. این کنترل به صورت دستی انجام می‌شود.

قابلیت کنترل در فن کویل ها و تخصصی بودن نصب آن‌ها

در فن کویل‌ها شاهد قابلیت کنترل دستی و دیجیتال سیستم هستیم. این دو شکل از کنترل به صورت همزمان هستند‌. در محل نصب فن کویل یک ترموستات اضافه می‌شود. این ترموستات می‌تواند اطلاعات محیط را از نظر دمایی به سیستم کنترل منتقل کند. می‌توانید به وسیله‌ی کنترل، دمای مدنظر خود را روی دستگاه تنظیم و ثبت کنید. کارکرد این سیستم به گونه‌ای است که در نهایت دمایی متناسب با دمای ثبت شده‌ توسط کاربر را ایجاد می‌کند. برای نصب رادیاتور و فن کویل به هیچ عنوان بدون داشتن تجربه‌ی کافی و دانش لازم اقدام نکنید. این کار می‌تواند علاوه بر آسیب به سیستم‌های کنترل دما، خطرات جانی نیز برایتان در پی داشته باشد. به همین جهت کار را به متخصصین این حوزه بسپارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها