حوله خشک کن - پلتفرم مشاورمون
حوله خشک کن - پلتفرم مشاورمون

حوله خشک کن

  1. Home
  2. »
  3. حوله خشک کن

آشنایی با حوله‌گرمکن‌های هیدرولیک

حوله‌گرمکن‌های هیدرولیک راهی عالی برای بهره‌گیری از سیستم گرمایش آب گرم موجود هستند. به همین جهت در تیم مشاورمون به این موضوع خواهیم پرداخت. در عین حال این سیستم ها باعث لوکس‌تر شدن خانه شما می‌شوند. تصور کنید بعد از هر دوش و حمام، حوله ای داغ برای شما آماده است. فقط از شما می خواهد که با گرمای خود در آغوشتان بگیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا از این راهنمای خرید حوله گرم کن استفاده کنید. حوله گرم کن های اشاره شده با طیف گسترده ای از سبک ها طراحی شده اند. برای کنترل بهتر جریان آب در حوله گرم کن هیدرولیک، از یک یا دو نوع شیر که در ادامه اشاره می‌کنیم استفاده کنید.

شیرهای جداکننده

ابتدایی ترین دریچه هایی که باید به حوله‌گرمکن‌های هیدرولیک خود اضافه کنید، شیرهای عایق هستند. دریچه های جداکننده به شما این امکان را می دهند که در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری، جریان آب را از دیگ بخار به حوله گرمکن خود قطع کنید. این کار بدون دو دریچه جداکننده می تواند نسبتاً دشوار باشد. شیرهای جداکننده همچنین به شما این امکان را می دهند که گرمکن حوله خود را هنگامی که از آن استفاده نمی کنید خاموش کنید. بنابراین در مصرف مقداری انرژی صرفه جویی خواهید کرد.

شیرهای ترموستاتیک

به‌طور پیش‌فرض، حوله‌گرمکن‌‌های هیدرولیک مقدار استاندارد حرارتی را که توسط دیگ بخار تعیین می‌شود، منتشر می‌کنند. دریچه های ترموستاتیک به شما این امکان را می دهند که خروجی حوله گرم کن را بر اساس سطح راحتی خود تنظیم کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که بخواهید از حوله گرم کن به عنوان منبع اصلی گرما در حمام استفاده کنید.

نکات تکمیلی در خصوص حوله‌گرمکن‌های هیدرولیک

چند نکته در خصوص حوله‌گرمکن‌های هیدرولیک وجود دارد. برخی از برندهای حوله‌گرمکن هیدرولیک لوازم جانبی را برای فضای خشک‌کن اضافی یا ابزارهای آویزان جایگزین ارائه می‌دهند. هنگام انتخاب اندازه و محل نصب، هم جنس دیوار و هم دسترسی خود به لوله کشی را در نظر بگیرید. توصیه می شود دستگاه را روی گل میخ ها نصب کنید.  زیرا برخی از حوله گرم کن ها می توانند تا 100 پوند وزن داشته باشند. این وزن به خصوص پس از اضافه کردن حوله های مرطوب سنگین افزایش می‌یابد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها