جاروبرقی مرکزی - پلتفرم مشاورمون
جاروبرقی مرکزی - پلتفرم مشاورمون

جاروبرقی مرکزی

  1. Home
  2. »
  3. جاروبرقی مرکزی

معرفی جاروبرقی مرکزی

جاروبرقی مرکزی جزء یکی از فناوری های نوینی است که به منظور نظافت ساختمان از آن استفاده می‌شود و یک سیستم مکنده استاندارد دارد. سیستم و ساختار این جاروها با سایر جاروها کمی متفاوت است. پس از اینکه عملیات نظافت محل مورد نظر به اتمام برسد زباله ها از طریق لوله های تعبیه شده در داخل دیوار به سمت یک فضای مشخص هدایت خواهند شد. معمولا این جاروبرقی ها را در مکان های خاصی نظیر پارکینگ، تراس، موتورخانه و سایر فضاهای مشابه قرار می‌دهند. این جاروهای برقی لوله های مخصوصی دارند که به پریزهای داخل ساختمان متصل می‌شوند. برای اینکه عملیات نظافت انجام شود خرطوم جارو به پریز متصل شده و دستگاه می‌تواند کار خود را انجام دهد. این سیستم را به راحتی می‌توان در همه ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. اینکه برای راه اندازی این سیستم چه تعداد پریز در نظر بگیرید یا اینکه چه محل هایی را برای نصب پریز اختصاص دهید کاملا بستگی به نیازهای خودتان دارد.

سایر نکات تکمیلی در خصوص جاروبرقی های مرکزی

پریزهایی که از آن‌ها برای نصب سیستم جاروبرقی مرکزی استفاده می‌کنید باید دارای درپوش مخصوص باشند. معمولا ارتفاع استانداردی که برای این پریزها در نظر می‌گیرند حدود ۵۰ متر ارتفاع از سطح زمین است. یکی از نکات ایمنی که برای نصب پریز باید آن را در نظر بگیرید فاصله محل نصب با شومینه است. به هیچ عنوان پریز و شومینه را در کنار همدیگر نصب نکنید. زیرا پریزهای جاروبرقی های مرکزی دارای هوا بندهای پیشرفته و حساسیت بالا هستند. لوله خرطومی جاروبرقی که پیش از این هم به آن اشاره کردیم ظاهری فنری دارد.

مخزن و قدرت مکش جاروبرقی های خرطومی با یکدیگر متفاوت است. خاموش و روشن کردن جاروبرقی های مرکزی به شیوه های مختلفی انجام می‌شود که با همراهی مجموعه مشاورمون در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. راه اول استفاده از ریموت کنترل مخصوص جارو است. روش دیگری که می‌توانید آن را استفاده کنید وصل کردن یا جدا کردن لوله خرطومی جاروبرقی از پریز است. راه دیگر هم استفاده از دکمه تعبیه شده بر روی دسته خرطومی است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها