توجیه پذیری طرح های تجاری و لزوم مشاوره اقتصادی - پلتفرم مشاورمون
توجیه پذیری طرح های تجاری و لزوم مشاوره اقتصادی - پلتفرم مشاورمون

توجیه پذیری طرح های تجاری و لزوم مشاوره اقتصادی

  1. Home
  2. »
  3. توجیه پذیری طرح های تجاری و لزوم مشاوره اقتصادی

توجیه پذیری طرح تجاری، و مشاوره اقتصادی توجیه پذیری طرح، چیست؟

مشاوره اقتصادی در حوزه طرح توجیهی در واقع امکان سنجی و مجموعه مطالعاتی است که در مورد چگونگی شرایط عملی شدن طرح تجاری صورت می گیرد. گاهی نتیجه این مطالعات در حوزه بازار احتمالی پروژه ، یا ویژگی های فنی و هزینه های تکمیل پروژه و سود عایدی که در طرح پیش بینی می شود دارای توجیه اقتصادی نیست. این عدم همخوانی اجزاء گاه به دلیل مشکل در هدایت فرد سرمایه گذار یا صاحب ایده است. به این عنوان که هدایت مجموعه مطالعات توجیهی ، به دلیل نشانه گیری اشتباه در چگونگی پیاده سازی طرح، منجر به شکست آن می شود. بهترین راه پیشگیری از چنین اتفاقی، مشاوره اقتصادی است که در مورد پروژه های گوناگون تجاری و اقتصادی اطلاعات کافی دارد و با اشراف کامل به موضوع قادر به هدایت صحیح شماست. برخی از افراد با داشتن یک طرح تجاری و یک امکان سنجی غیر تخصصی و جامع، اقدام به شروع پروژه یا ورود به بازار می کنند.

مشاوره اقتصادی و نقش آن در موفقیت طرح توجیهی

مشاوره اقتصادی در طرح توجیهی از آن جهت با ارزش است که از اتلاف سرمایه و زمان جلوگیری می شود. این موضوع هم بسیار مهم است هر فرد تنها در یک حیطه دارای تخصص است. بنابراین نمی توان گفت که ورود به بازار و شروع یک طرح تجاری بدون هیچ امکان سنجی و مطالعات توجیه پذیری، عاقلانه است. از زمانی که سرمایه گذار و یا سرمایه گذارانی، صاحبان مشاغل سعی در بیان مفید فایده بودن یک ایده تجاری دارند. ابزار بیان درست چنین چیزی توجیه پذیری طرح تجاری است. در مشاورمون بهترین مشاوران و با اشراف کامل بر طرح شما، قادر به راهنمایی تخصصی طرح و مطالعات امکان سنجی، برای موفقیت طرح شما آماده هستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها