توالت فرنگی - پلتفرم مشاورمون
توالت فرنگی - پلتفرم مشاورمون

توالت فرنگی

  1. Home
  2. »
  3. توالت فرنگی

تنوع کاسه توالت های فرنگی

امروز در تیم مشاورمون به بررسی انواع کاسه توالت های فرنگی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. تمامی توالت های تجاری با بالاترین کیفیت و دوام طراحی شده اند. این توالت ها برای انواع سرویس های بهداشتی اعم از ادارات، مدارس، بیمارستان ها و مراکز نگهداری معلولین مناسب هستند. علاوه بر توالت‌های دیواری، پشت به دیوار، توالت‌های بسته و توالت‌های سطح پایین، توالت‌های مخصوص معلولان و کودکان نیز وجود دارند. یکی از از انواع توالت ها، توالت های با سطح پایین است. در این توالت ها مخزن روی دیوار، درست بالای تشت است. بعلاوه شستشوی توالت با استفاده از یک دسته اهرمی یا دکمه فشاری روی مخزن انجام می شود. در حین انتخاب توالت مناسب با طیف وسیعی از برندهای معتبر و فروشندگان مواجه خواهید بود.

نحوه‌ی قرارگیری انواع توالت‌ها

به ادامه‌ی بررسی انواع کاسه توالت های فرنگی می‌پردازیم. یکی از انواع کاسه توالت های فرنگی، توالت هایی با کوپه بسته است. در توالت با کوپه بسته مخزن در پشت کاسه  توالت قرار می گیرد. در این‌جا می توان مخزن را با استفاده از یک دسته یا دکمه فشاری که روی مخزن قرار دارد شستشو داد. در این کاسه توالت‌ها، تابه های متصل به هم در مقایسه با سیستم های سطح پایین می توانند دورتر از دیوار به سمت بیرون در بیایند. توالت دیواری یا توالت برگشت به دیوار نوع دیگری از توالت است که بررسی می‌کنیم. در توالت برگشت به دیوار، مخزن مخفی در پشت یک پنل یا دیوار قرار دارد که برای پنهان کردن مخزن و لوله های زباله طراحی شده است.

توالت روی زمین ثابت می شود و در مقابل پنل یا دیوار قرار می گیرد. توالت را می توان با استفاده از کیت فلاش سنسور، فلاش اهرمی یا فلاش دکمه ای شست و شو داد. همچنین هر کدام می توانند از طریق پنل IPS یا دیوار برای فعال کردن مخزن مخفی مورد استفاده قرار بگیرند. در توالت دیواری هم مخزن پشت یک پنل یا دیوار قرار دارد که برای پنهان کردن مخزن و لوله های زباله طراحی شده است. توالت با استفاده از براکت های فلزی روی یک پنل یا دیوار ثابت می شود و کاملاً از کف آویزان می شود. تابه های دیواری حسی مدرن به دستشویی شما ارائه می دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها