تلویزیون شهری - پلتفرم مشاورمون
تلویزیون شهری - پلتفرم مشاورمون

تلویزیون شهری

  1. Home
  2. »
  3. تلویزیون شهری

معرفی تلویزیون شهری

حتما شما هم در سطح شهر خود با تلویزیون شهری مواجه شده اید. این تلویزیون ها در قسمت های مختلف شهر نصب می‌شوند و ویژگی های منحصربه‌فردی دارند. به همین جهت در مجموعه مشاورمون قصد داریم به بررسی این ویژگی ها بپردازیم. منظور از تلویزیون های شهری نمایشگرهای ال ای دی هستند که به شکل آنلاین و آفلاین در شهر نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع عکس‌ها، فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی را می‌توان به وسیله ی این تلویزیون ها پخش کرد. ماژول های ال ای دی به شکل بلوک در کنار هم قرار می‌گیرند و در نهایت یک نمایشگر را می‌سازند. رنگ های اصلی به کار رفته در صفحات نمایشگر آبی، قرمز و سبز است که با رنگ های ال ای دی ترکیب می‌شوند.

مزیت های تلویزیون های شهری و نقش آن‌ها در تبلیغات

استفاده از تلویزیون شهری یکسری مزایایی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. معمولا میزان مصرف انرژی این تلویزیون ها پایین است. هم‌چنین نمایشگر آن‌ها از تمامی رنگ ها پشتیبانی می‌کند. بعلاوه در برابر نور خورشید، رطوبت، بارندگی و… مقاوم هستند. آب به درون تلویزیون ها نفوذ نمی‌کند. اشعه فرابنفش هم قابلیت نفوذ به این نمایشگرها را ندارد. کیفیت بالای پخش تصاویر و تیزرها از دیگر ویژگی های مثبت تلویزیون های شهری است. تلویزیون های شهری علاوه بر تمام ویژگی های مثبتی که به آن‌ها اشاره کردیم، زاویه دید وسیع و کاملی هم دارند.

از کاربردهای اصلی این تلویزیون ها می‌توان به نقش آفرینی آن‌ها در عرصه تبلیغات اشاره کرد. با توجه به اندازه بزرگ نمایشگرها به راحتی توجه مخاطبان و رهگذران به تبلیغات در حال پخش جلب خواهد شد. برای اینکه بازدهی تبلیغات از طریق تلویزیون های شهری بیشتر شود باید کیفیت تصویر، نور مناسب و… در نظر گرفته شوند. محل نصب تلویزیون هم از اهمیت زیادی برخوردار است. محل نصب را با توجه به محتوای تبلیغ باید در نظر گرفت. بهتر است تصاویر تبلیغاتی در حال پخش به صورت یکنواخت پخش نشوند. زیرا پخش تکراری تبلیغات از تاثیر مثبت کار کم می‌کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها