تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس - پلتفرم مشاورمون
تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس - پلتفرم مشاورمون

تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس

  1. Home
  2. »
  3. تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس

نگاهی بر تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس

امروز قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در خصوص تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس صحبت کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید. سیستم‌های UPS همان منابع تغذیه‌ی پشتیبان هستند و باعث می‌شوند که تجهیزات شما حتی هنگام قطعی برق هم بدون وقفه کار کنند. ژنراتورها می‌توانند در برابر نوسانات برق از تجهیزات شما حفاظت کنند. ژنراتور ثابت، بزرگترین و گرانترین نوع از ژنراتورهای موجود است. این ژنراتورها به منبع تغذیه‌ی اصلی متصل هستند. همچنین برای کار با چندین دستگاه طراحی شده اند و از ابزارهای اصلی مورد استفاده در مشاغل و شرکت‌های بزرگ هستند.

به ادامه‌ی بحث تفاوت بین ژنراتورها و سیستم های یو پی اس می‌پردازیم. وجه تمایز اصلی ژنراتورها این است که فقط به مدت چند دقیقه منبع تغذیه دارند. زیرا سیستم آن‌ها با باتری تغذیه می شود. بنابراین، مدت زمانی که آنها می‌توانند تجهیزات و سیستم های شما را در حالت اجرا نگه دارند با محدودیت همراه است. این موضوع تا حد زیادی به نوع سیستمی که نصب می کنید و اندازه باتری نیز بستگی دارد. اما حتی سیستم های بزرگ هم فقط برای مدت زمان کوتاهی دوام می آورند. این امکان برای شما وجود دارد که تجهیزات خود را به ژنراتور سوئیچ کنید.

فواید ژنراتورها و سیستم‌های یو پی اس

 ژنراتورها و سیستم های یو پی اس برای محافظت از تجهیزاتی که در منزل یا محل کار دارید با هم کار می کنند. این کار باعث می شود تا کسب و کار شما دچار وقفه نشود. همچنين این ابزارها از داده های ذخیره شده در سیستم رایانه‌ای شما که برای تجارت و کسب و کارتان به آن‌ها نیاز دارید نیز محافظت می کنند. نوسانات برق ممکن است باعث ایجاد اختلال در تجهیزات مختلف شود. شاید اختلالات برق سیستم شما را دچار نوسانات بیش از حد کند. قطع برق می تواند با خاموش کردن نامناسب رایانه آسیب زیادی به آن وارد کند. هزینه تعمیر تجهیزات رایانه‌ای آسیب دیده، ممکن است بسیار گران باشد و به شما ضرر مالی وارد کند. این روزها به شکل وسیع تری با قطعی برق و افزایش نوسانات در شهرهای مختلف کشور مواجه هستیم. چنین نوساناتی باعث ورود آسیب های جدی به تجهیزات مثل سوختن موتور خواهند شد. به همین جهت سرمایه گذاری روی این سیستم ها کاملاً هوشمندانه است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها