ترمز گیر فرش - پلتفرم مشاورمون
ترمز گیر فرش - پلتفرم مشاورمون

ترمز گیر فرش

  1. Home
  2. »
  3. ترمز گیر فرش

کاربرد ترمز گیر فرش چیست؟

امروز در تیم مشاورمون قصد داریم تا در خصوص کاربرد ترمز گیر فرش و مسائل مربوط به آن با یکدیگر مطالبی را بیان کنیم. تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. همان طور که از اسم این ابزار کمکی بر می‌آید، ترمز فرش برای اینکه از جا به جا شدن فرش جلوگیری کند، به وجود آمده است. امروزه کف‌پوش بسیاری از آپارتمان ها از نوعی است که امکان سر خوردن فرش روی آن به شدت بالا است. همچنین فرش های مدرن هم کمی سبک‌تر هستند. این سبک تر بودن فرش های جدید خودش دلیلی است بر اینکه فرش به راحتی از جای خود تکان بخورد. پس به طور خلاصه می‌توان گفت با نصب ترمز فرش از شر لیز خوردن آن‌چه روی سطوح مختلف مثل سرامیک، پارکت و… قرار می‌دهید، خلاص خواهید شد.

در بسیاری از موارد خانه‌هایی که قسمت‌هایی از آن‌ها راه‌پله دارند، روی راه‌پله‌ها را با موکت یا فرش یا قالیچه می‌پوشانند. سر خوردن روی پله به مراتب خطرناک تر از سر خوردن روی سطح صاف است. به همین جهت باید حواستان جمع باشد. برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه‌ای از ترمز فرش استفاده کنید. معمولا کسانی که در خانه‌ کودک کم سن و سال دارند باید بیشتر مراقب باشند. کودکان معمولا سطح فعالیت به شدت بالایی دارند. از این جهت جمع شدن فرش، موکت یا هرچیز دیگری که روی کف‌پوش قرار دارد باعث زمین خوردن آن‌ها می‌شود. ترمزهای فرش در جنس های مختلفی تولید شده اند و به راحتی در بازار عرضه می‌شوند و قابل تهیه هستند.

نکاتی در باب ترمز‌های فرش

به ادامه‌ی بحث کاربرد ترمز گیر فرش می‌پردازیم. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم ترمزهای فرش در بازار انواع مختلفی دارند که جنس آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال برخی از ترمزهای فرشی که عرضه می‌شوند از جنس سیلیکون هستند. جنس پلاستیکی نرم ترمزهای فرش، نقش اساسی در جلوگیری از حرکت کردن و جا به جا شدن فرش دارد. برای اینکه ترمز فرش را به راحتی نصب کنید چند نکته‌ی پیش رو را انجام دهید. اول از همه کف‌پوش را با یک دستمال تمیز و مرطوب کاملا پاک کنید. کمی صبر کنید تا رطوبت آن خشک شود. سپس قسمت‌های نصب چسب را تعیین کنید‌ و طبق دستورالعمل مندرج در ترمزگیر، آن را نصب کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها