تجهیزات رنگ و نقاشی - پلتفرم مشاورمون
تجهیزات رنگ و نقاشی - پلتفرم مشاورمون

تجهیزات رنگ و نقاشی

  1. Home
  2. »
  3. تجهیزات رنگ و نقاشی

امروز به همراه تیم مشاورمون می‌خواهیم در خصوص تجهیزات رنگ و نقاشی با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. مسلما برای شما هم اتفاق افتاده است که ناگهان تصمیم به ایجاد تغییر و تحولاتی در محیط زندگی خود بگیرید. یکی از راه‌های ساده و موثر برای اینکه حال و هوای فضای خانه را عوض کنید رنگ آمیزی است. با این کار می‌توانید یک دکوراسیون جدید و کم خرج ایجاد کنید. اما هر کاری نیاز به تجهیزات و ابزارهای خاص خودش دارد. نقاشی هم از این قضیه مستثنی نیست. اگر قصد رنگ آمیزی دارید با ما همراه باشید تا تجهیزات لازم را برایتان معرفی کنیم. یکی از اساسی ترین وسایل نقاشی که همه آن را می‌شناسند قلم مو است.

از بدیهی ترین تجهیزات رنگ و نقاشی که بدون آن نمی‌توان عملیات رنگ آمیزی را متصور شد قلم مو است. زمانی که می‌خواهید از رنگ‌های حلال در آب استفاده کنید، وجود قلم موی نقاشی ضروری است. یک نکته در انتخاب قلم مو وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. هنگام استفاده از رنگ‌های حلال در آب از قلم مویی که جنس طبیعی دارد استفاده نکنید. این کار باعث می‌شود تا قلم شما کاملا شل شود. این جنس قلم‌ موها معمولا برای استفاده از رنگ‌های روغنی به کار می‌روند. قلم موهای دیگری هم از جنس فوم وجود دارند. زمانی که قصد انجام کارهای پیچیده‌ی نقاشی را دارید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید‌.

چند نکته‌ی تکمیلی

اسپری رنگ یکی دیگر از ابزارهای نقاشی است که در بازار با نام پاشنده‌ی دستی هم به فروش می‌رسد. این اسپری ها را می‌توانید در اندازه‌ی مورد نیاز خود تهیه کنید. غلطک و دسته غلطک حین رنگ آمیزی بسیار ضروری است. با به کارگیری این ابزارها یک سطح یکدست و صاف به دست می‌آورید. معمولا غلطک ها نسبت به قلم مو طرفداران بیشتری دارند. غالبا بعد از اینکه رنگ آمیزی به اتمام می‌رسد از کاردک استفاده می‌شود. کاردک رنگ‌هایی که اضافه هستند یا ریخته شده‌اند را از سطح کار پاک می‌کند. در نهایت یک نتیجه‌ی بی عیب را تحویلتان می‌دهد. امیدوارم نکات فوق راهنمای شما قرار گیرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها