تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی - پلتفرم مشاورمون
تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی - پلتفرم مشاورمون

تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی

  1. Home
  2. »
  3. تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی

شرکت شاهین برودت در سال 1376 با مدیریت آقای مجتبی احمدی به منظور تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پا به عرصه ظهور نهاد.
به دنبال استقبال مشتریان از تجهیزات و کیفیت بالای محصولات و پشتیبانی آنها ما را بر آن داشت که در سال 1385 اقدام به تاسیس شرکت استیل پارسه با هدف تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و فست و فود و تجهیزات استیل بیمارستانی نماییم.
در راستای انتقال دانش فنی تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی به داخل کشور و با عنایت به لزوم استفاده هر چه بیشتر از امکانات ساخت داخل استیل پارسه اقدام به ساخت و تولید این تجهیزات نموده است.
کلیه تولیدات این شرکت از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد یکی از عمده ترین مسایلی که ما را از سایر رقبا متمایز می سازد ارایه خدمات گارانتی و وارانتی و پشتیبانی محصولات می باشد.
لازم به توضیح است ساخت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در ایران برای اولین بار توسط این شرکت با تجهیزات پیشرفته صورت گرفته است و در حال حاضر شرکت استیل پارسه یکی از تولید کننده های برتر این صنعت طی سالهای متوالی بوده و توانسته بخش عمده بازار رقابتی ایران و کشورهای همسایه را به خود اختصاص دهد.
شایان ذکر است فعالیت تولیدی این شرکت منجر به اشتغال در داخل کشور و افزایش حجم تولیدات صنایع داخلی در پروژه های آشپزخانه های صنعتی بیمارستان ها و هتل ها و فست و فود های منطقه را خاطر نشان کردو محصولات این کشور در زمره منابع تامین نیاز کشور و صادرات به کشور همسایه می باشد.
موفقیت های روز افزون شرکت ما را بر آن داشت تا در سال 2011 به منظور رقابت با بازار جهانی تولیدات خود را نمایشگاه صنایع غذایی Gul foodامارات متحده عربی عرضه نماییم.
در شرکت استیل پارسه کلیه کالاها در ابتدا توسط طراحان این شرکت ایده پردازی شده و سپس با پیاده سازی بر روی ماکت های دست ساز نسبت به مطابقات آن با ایده اولیه بررسی های لازم صورت می گیرد.
پس از مطابقت کار با ایده تولید نمونه ساخته شده در ابعاد واقعی با بکارگیری نرم افزارهای مربوطه جهت تولید برنامه نویسی شده و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک CNC و لیزر نسبت به ساخت آن اقدام می گردد.
کلیه کالاها این شرکت با استفاده از ورق های Stinless Steel با ضخامت های متفاوت تولید می گردد و بنا به ضرورت جهت ساخت اسکلت های داخلی از پروفیل Stinless Steel و یا فولاد ضد زنگ با لایه محافظ استفاده می گردد.
شرکت استیل پارسه حوزه جغرافیایی تحت پوشش خود را تا آنجا گسترش می دهد که بتواند با تجربیات و تواناییهای بالقوه از فرصت ها به شیوه معقول استفاده و دارای بازدهی مالی مناسب و شایسته ای گردد.
شرکت معتقد است کارکنان بزرگترین دارایی سازمان هستند و می کوشد تا محیطی پرانگیزه بر آن حاکم نماید تا در این محیط افراد تشویق شوند. به عملکرد آنها ارج نهاده شود و برای همه افراد در تمام سطوح سازمان ارزش احترام نهادینه گردد.
شرکت برای مشارکت در تقویت بنیان های اقتصادی جامعه به عنوان یک شهروند خوب انجام وظیفه نموده و همیشه خود را در قبال جامعه ای که درآن فعالیت می نماید مسؤل می داند.

شماره تماس

02165385513 - 09129477318 - 02165385713 - 09105736885

آدرس

تهران کیلومتر 11 جاده فتح سه راه شهریار بعد از سعید آباد خیابان وحید 2 ؛خیابان 15 متری سبلان پلاک 105

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها