تاثیر مذاکرات بر بازار مسکن و املاک - پلتفرم مشاورمون
تاثیر مذاکرات بر بازار مسکن و املاک - پلتفرم مشاورمون

تاثیر مذاکرات بر بازار مسکن و املاک

  1. Home
  2. »
  3. تاثیر مذاکرات بر بازار مسکن و املاک

تاثیر مذاکرات بر بازار مسکن و املاک

ارتباط بازار مسکن و املاک با مذاکرات وین

بازار مسکن و املاک از جمله بازارهای مهم در داخل کشور محسوب می شود که قیمت های آن با توجه به عوامل بسیاری تغییر می کنند. بسیاری از معامله گران برای معاملات مسکن و املاک، فراز و نشیب های این بازار را زیر نظر می گیرند و این موضوع به نوعی سرمایه گذاری تبدیل شده است.

بازار مسکن و املاک اخیراً تحت تاثیر مذاکرات وین قرار گرفته است. دور جدید مذاکرات میان ایران و کشورهای عضو 1+4 آغاز شده و بر اساس خبرهای به انتشار رسیده، پیشرفت هایی هم حاصل شده است. این مذاکرات بدون شک بر بازار مسکن تاثیر خواهد داشت و با توجه به احتمالات، موجب بالا رفتن قیمت ها خواهند شد. چرا که این بازار هنوز به نظم خاصی نرسیده و از طرفی آشفتگی در قیمت دلار باعث ایجاد نوسان در آن شده است.

انتظار می رود فقط در صورتی که نتیجه مذاکرات مثبت باشد و طرفین به توافق دست پیدا کنند، قیمت ها در بازار وارد یک روند کاهشی شوند. در غیر این صورت، متاسفانه روند افزایش قیمت ها ادامه خواهد داشت و ریزش قیمت ها تحقق پیدا نخواهد کرد. در واقع قیمت های بالا و گرانی ملک و مسکن موجب می شود رکود در بازار حفظ گردد. علاوه بر عوامل داخلی و نقش واسطه ها، تحریم ها در این گرانی بی تاثیر نیستند. چرا که برای تولید مصالح و متریال ساختمانی، به بعضی از ابزار و مواد خام وارداتی نیاز است. در صورت ادامه یافتن تحریم ها، به نظر نمی رسد بازارهایی مانند مسکن، دلار و بورس از رکود خارج شوند.

اگر برای خرید مسکن و ملک نیاز به مشاورۀ بیشتری دارید، می توانید با مشاورمون تماس بگیرید. مشاورمون از جمله مجموعه های برتر در زمینۀ مشاورۀ اقتصادی و مشاورۀ مسکن و املاک محسوب می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها