بلوک های ساخته شده با بتن گازی - پلتفرم مشاورمون
بلوک های ساخته شده با بتن گازی - پلتفرم مشاورمون

بلوک های ساخته شده با بتن گازی

  1. Home
  2. »
  3. بلوک های ساخته شده با بتن گازی

معرفی بلوک های ساخته شده با بتن گازی

از انواع بلوک های کاربردی، بلوک های ساخته شده با بتن گازی است که ساختار و کاربرد ویژه ای دارند. به همین جهت قصد داریم اطلاعات بیشتری را در مورد این بتن ها به کمک مجموعه مشاورمون مورد بررسی قرار دهیم. بتن گازی از پودر آلومینیوم، سیمان، ماسه و سایر افزودنی های شیمیایی ساخته می‌شود و در دسته‌ی بتن‌های سبک متخلخل قرار می‌گیرد. البته در ترکیب یاد شده می‌توان خاکستر بادی را جایگزین ماسه کرد. برای تولید بتن های گازی از روش های مختلفی می‌توان استفاده کرد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. می‌توان به جای سنگدانه معمولی از سنگدانه سبک استفاده کرد. هم‌چنین امکان استفاده از گاز یا کف ایجاد شده در داخل بتن برای ساخت بلوک های ساخته شده با بتن گازی وجود دارد.

مزیت های بتن های سبک گازی

بلوک های ساخته شده با بتن گازی دارای یک سری مزایایی هستند. این بلوک ها در برابر آتش سوزی مقاوم می‌باشند و به عنوان عایق های صوتی و حرارتی هم کاربرد دارند. برش آن‌ها به قطعات مختلف همواره با سهولت و سرعت بالا همراه است. این بلوک ها جذب آب پایینی دارند. هم‌چنین در دیوار چینی ها از سرعت نصب بالایی برخوردار هستند. برخلاف بلوک های بتنی می‌توانید داخل بلوک های گازی از گیرنده های نگهدارنده در داخل دیوار استفاده کنید.

به دلیل اینکه بتن های سبک گازی مقاومت خوبی در مقابل آتش دارند از چسب و مواد تقویت کننده برای حفظ استحکام آن‌ها استفاده می‌کنند. یکی از مزیت های قابل توجه بلوک های سبک گازی این است که قابل بازیافت هستند. به همین جهت هم مورد توجه دوستداران محیط زیست قرار گرفته اند. اما با این حال چون بلوک های سبک گازی تخلخل بالایی دارند انجام عملیات رنگ آمیزی و نظایر آن روی آن‌ها سخت است. این بلوک ها را می‌توانید در حمام، سرویس بهداشتی و به طور کلی در ساخت دیوارهایی که در معرض رطوبت هستند، استفاده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها