بررسی ویژگی‌های پله شیشه‌ ای - پلتفرم مشاورمون
بررسی ویژگی‌های پله شیشه‌ ای - پلتفرم مشاورمون

بررسی ویژگی‌های پله شیشه‌ ای

  1. Home
  2. »
  3. بررسی ویژگی‌های پله شیشه‌ ای

ویژگی‌های پله شیشه‌ ای چیست؟

در این مقاله قصد داریم به کمک تیم مشاورمون موضوع ویژگی‌های پله شیشه‌ ای را مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. این روزها سبک‌های طراحی دکوراسیون دچار تحول شده است. معمولا تمامی طراحان داخلی سعی دارند تا حد ممکن از ابزارهایی برای طراحی داخلی کمک بگیرند که جلوه‌ای مدرن به فضا بدهند. یکی از ابزارهایی که برای ایجاد دکوراسیون مدرن و لوکس این روزها به کار می‌رود، پله شیشه‌ای است. این پله نوع جدیدی از پله است که با انواع مرسوم و قدیمی کاملا متفاوت می‌باشد. بیشترین متریالی که در این ابزار مورد استفاده قرار می‌گیرد، شیشه است. شیشه ویژگی‌های منحصر بفردی دارد که باعث می‌شود فضا ظاهری بی نظیر و شگفت انگیز پیدا کند. شفافیت یکی از عناصر مورد توجه در طراحی مدرن است که با پله‌های شیشه‌ای می‌توانیم از آن بهره ببریم.

به ادامه‌ی بررسی ویژگی‌های پله شیشه‌ ای می‌پردازیم. در اکثر ساختمان ها و ویلاهایی که در گذشته ساخته شده اند شاهد وجود پله‌‌های سنگی هستیم‌. اما پله‌های شیشه‌ای علاوه بر اینکه ظاهر لوکس تری نسبت به پله‌های سنگی دارند، فضای کمتری از محل نصب را هم اشغال خواهند کرد. بنابراین اگر یک ویلای نقلی دارید، باز هم امکان استفاده از پله‌های شیشه‌ای را دارید‌. برای تولید این پله‌های مدرن و لوکس از فناوری‌های نوین و تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی امروزی استفاده می‌شود. در اطراف پله‌ها می‌توان از نرده‌های شیشه‌ای جهت محافظت بیشتر استفاده کرد.

چند نکته‌ی تکمیلی در خصوص جنس پله‌های شیشه‌ای

 جنس شیشه‌ای که در ساخت پله‌های مذکور به کار می‌رود می‌تواند به صورت سندبلاست یا مات و همچنین شفاف باشد. اگر فضای مناسبی داشته باشید، با نصب این پله‌ها خانه‌ی شما پرنورتر خواهد شد. اگر در منزل خود پنجره داشته باشید، نوری که از پنجره‌ها به دو طرف پله می‌تابد در فضا منعکس شده و خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. در واقع پله‌های شیشه‌ای یکی از ابزارهایی هستند که برای ایجاد توهم فضا از آن‌ها می‌توان استفاده کرد. کاربرد پله‌های شیشه‌ای به داخل خانه، ویلا و… محدود نمی‌شود. در بسیاری از مجتمع های تجاری، مسکونی، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز خرید و… این پله‌ها قابل استفاده هستند‌. جنس شیشه‌های به کار رفته در این پله‌ها از نوع نشکن است. به همین جهت دیگر لازم نیست نگران عدم امنیت و شکنندگی پله‌های شیشه‌ای باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها