بررسی میز پینگ پنگ - پلتفرم مشاورمون
بررسی میز پینگ پنگ - پلتفرم مشاورمون

بررسی میز پینگ پنگ

  1. Home
  2. »
  3. بررسی میز پینگ پنگ

ویژگی‌های میز پینگ پنگ

امروز قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در خصوص میز پینگ پنگ و ویژگی های آن با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. پینگ پنگ یکی از ورزش های بسیار محبوب و پرطرفدار در سطح جهان است‌. بسیاری از افراد در دانشگاه و مدرسه واحدهای درسی ورزش خود را با انتخاب این رشته پاس می‌کنند. در مدارس هم ‌شاهد علاقه ی دانش آموزان به این ورزش هستیم. به همین جهت میزهای پینگ پنگ در محیط های یاد شده یعنی مدرسه، دانشگاه، باشگاه، پارک و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا تعداد افرادی که در دو طرف میز قرار می‌گیرند بین دو تا چهار نفر متغیر است. بازیکنان دو تیم طبق استانداردها و قواعد ورزش پینگ پنگ با ضربه‌ی توپ به راکت به بازی خود ادامه می‌دهند.

نکاتی در خصوص میزهای پینگ پنگ

میز پینگ پنگ یکی از وسایل نسبتا گران قیمت ورزشی محسوب می‌شود. به همین جهت قبل از اقدام به خرید لازم است تا توجه خاصی به کیفیت اجناس موجود در بازار و کارایی آن‌ها داشته باشید. ممکن است گاهی با قیمت های گزافی مواجه شوید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که به صرف گران بودن یک محصول کیفیت آن تضمین نمی‌شود. در بازار حین خرید مطمئنا با گزینه‌های متنوعی رو به رو خواهید شد که تولیدات برندهای مختلفی هستند. میزهای پینگ پنگ ویژگی‌های منحصربه‌فردی از نظر ابعاد و سایز دارند. در حالت عادی غالب میزهای پینگ پنگ چیزی مابین ۱۲ الی ۲۵ میلی متر ضخامت دارند. یکی از مسائلی که نشان دهنده‌ی کیفیت بالاتر میز است، بالا بودن ضخامت آن می‌باشد.

ضخیم تر بودن میز باعث می‌شود تا توپ پرش راحت تری روی آن داشته باشد. اگر از میزهای نازک برای بازی استفاده کنید علاوه بر اینکه پرش‌های توپ شما به خوبی انجام نمی‌شوند، دوام کار نیز پایین تر خواهد آمد. چون میزهای نازک پینگ پنگ به دلیل عدم استحکام در برابر ضربات آسیب می‌بینند. میزهای استاندارد برای ورزش پینگ پنگ به شکل های مختلفی ساخته می‌شوند. برای مثال برخی از آن‌ها مخصوص فضای داخلی هستند. برخی دیگر به منظور استفاده در فضاهای باز ساخته می‌شوند. همچنین برخی از میزهای پینگ پنگ بدون پایه هستند. در واقع در این میزها فقط شاهد یک صفحه‌ی مخصوص هستیم که توری کوچکی روی آن نصب شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها