بررسی اشتباهات رایج مرتب کردن تخت - پلتفرم مشاورمون
بررسی اشتباهات رایج مرتب کردن تخت - پلتفرم مشاورمون

بررسی اشتباهات رایج مرتب کردن تخت

  1. Home
  2. »
  3. بررسی اشتباهات رایج مرتب کردن تخت

اشتباهات رایج مرتب کردن تخت چیست؟

 یکی از مسائل مهم در نمای اتاق خواب چینش تخت است. به همین جهت در تیم مشاورمون نکاتی را در خصوص اشتباهات رایج مرتب کردن تخت بیان خواهیم کرد. هیچ چیز لذت ‌بخش‌تر از پریدن درتخت خواب در پایان یک روز طولانی نیست. با این حال، برای تحقق این رویا، باید تخت خود را مرتب کنید.

انتخاب ارزان ترین روتختی

روتختی ارزان یکی از اشتباهات رایج مرتب کردن تخت است. در حالی که مایل به صرفه جویی هستیم، ملحفه های با کیفیت بخش مهمی از ظاهر تحت شما را می سازند. آنها باعث ایجاد احساس خوب می شوند. البته لازم نیست گران‌ترین ست ملحفه‌ها را بخرید. یک ست ملحفه‌ ی  نرم با کیفیت انتخاب خوبی است. زیرا هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنید. برای ماندگاری و استفاده ی طولانی مدت باید جنس خوبی را انتخاب کنید.

تعویض ملحفه و رو تختی

 برای تعویض ملحفه های روتختی های سنتی که کمی سخت هستند نیاز به مهارت دارید. پس کار را به کاردان بسپارید. سعی کنید مجددا هنگام پر کردن لحاف از روش رول کردن یا روش قرار دادن از داخل به سمت بیرون استفاده کنید.

بالش ها را صاف روی تخت قرار می‌دهید

یکی از اشتباهات رایج مرتب کردن تخت صاف قرار دادن بالش ها است. برای اینکه تخت خود را شبیه تخت هتل کنید، بالش های خود را صاف نخوابانید. آن‌ها را نزدیک به  تخته چوبی پشت سرتان قرار دهید. (بله، شما باید یک تخته سر داشته باشید.) در گام بعدی، تعداد بالش را دلخواه انتخاب کنید تا فضایی چشم‌نواز و دلپذیر ایجاد شود.

اتو نکردن یکی از اشتباهات رایج مرتب کردن تخت

خوب، ما می دانیم که همه وقت ندارند اتو و میز اتو را نصب کنند. یا ملحفه های تخت خودرا اتو کنند. با این حال، وقتی این کار را با دقت کافی انجام دهید، ملحفه های شما به زیبایی، صاف و کاملاً تمیز خواهند بود. همچنین یک خواب دلنشین را برای شما در فضایی دل انگیز رقم خواهند زد.

روکش تشک

نکته ی آخری که برای همراهان مشاورمون قصد توضیحش را داریم اهمیت روکش تخت است‌. اگر می خواهید تشک شما دوام بیاورد، تهیه یک پد تشک یا روکش تشک ضروری است. زیرا تشک شما را بدون لکه و بو نگه می‌دارند. اگر از تشک ضد حساسیت استفاده می کنید، این موضوع می تواند به جلوگیری از جمع شدن گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا کمک کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها