برازین بتن شیمی - پلتفرم مشاورمون
برازین بتن شیمی - پلتفرم مشاورمون

برازین بتن شیمی

  1. Home
  2. »
  3. برازین بتن شیمی

شرکت برازین بتن شیمی به عنوان یکی از شرکت های تابعه هلدینگ برازین در سال ۱۳۹۵ تأسیس و با اخذ پروانه بهره برداری به شماره ۴۱۹۶۱۴۴۱۰۶۷۲ از وزارت صنعت معدن و تجارت به ثبت رسیده است .

این شرکت توانسته است در بازه زمانی کمتر از پنج سال خود را به ظرفیت 50000 تن از انوع محصولات در سال برساند ، همچنین شرکت برازین بتن شیمی موفق به دریافت گواهی نامه های متعددی همانند گواهینامه R&D از انجمن تخصصی مرکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن ، گواهینامه فنی با شماره 16586 مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهر سازی ، استاندارد به شماره 9083180998 برای انواع روانگننده های بتن و استاندارد به شماره 9085846008 برای چسب دسپرسی ساختمانی گردیده است .

مجموعه برازین بتن شمی به عنوان عضوی فعال در انجمن بتن ایران و همچنین انجمن تولید کنندگان مواد شیمایی صنعت ساختمان ، همکاری های گسترده ای را در صنعت شیمیایی ساختمان با سازمان های فوق دارد .

این شرکت ، واقع در شهرک صنعتی نظر آباد می باشد که با اتکا به دانش فنی و نیروی انسانی متخصص و حرفه ای خود در زمینه های تولید ، کنترل کیفیت ، لجستیک و بازرگانی ، توانسته است خدمات قبل توجهی را به عنوان یکی از تخصصی ترین مجموعه های تولید کننده مواد شیمایی صنعت ساختمان و افزودنی های بتن به مشتریان خود ارائه نماید ، همچنین به عنوان مشاور در زمینه تولید و پشتیبانی پروژه های عظیم صنایع مختلف عمرانی ، پتروشیمی ، سد سازی ، راه و تونل سازی همراه با فعالان این حوزه های صنعتی باشد .

شرکت برازین بتن شمی با اعتقاد و اهتمام به تولید ملی و احترام به مشتری ، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و تحقق رفع نیاز آنها نسبت به ارتقای ظرفیت تولید در خصوص انواع روان ساز های نسل اول و دوم و همچنین نسل جدید که بر پایه پلی کربوکسیلات اتر می باشد کوشید تا پرچمدار این صنعت در کشور باشد.

شماره تماس

۴۴۲۰۴۶۰۵ ۰۲۱ - ۴۴۲۰۵۷۹۴ ۰۲۱ - ۴۴۲۰۲۶۶۱ ۰۲۱ - ۴۴۲۰۵۶۰۶ ۰۲۱

آدرس

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی، شهرک هما، کوچه سوده، پلاک ۱۱ ، مجتمع تجاری اداری گل یاس، طبقه سوم

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها