باربیکیو - پلتفرم مشاورمون
باربیکیو - پلتفرم مشاورمون

باربیکیو

  1. Home
  2. »
  3. باربیکیو

امروز می‌خواهیم به همراه تیم مشاورمون در خصوص ویژگی های انواع باربیکیو با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. همان‌طور که می‌دانید این روزها باربیکیوها جزء وسایل محبوب پخت و پز محسوب می‌شوند. خود واژه‌ی باربیکیو نیز ریشه ای دارد که هم معنا با پخت و پز است. در واقع باربیکیوها از میله های فلزی تشکیل شده اند. شما می‌توانید روی این میله های فلزی انواع و اقسام کباب ها را پخت کنید. در واقع این میله ها امکان کباب کردن گوشت را با استفاده از حرارت غیرمستقیم فراهم می‌کنند. برای اینکه باربیکیو حرارت لازم را جهت پخت فراهم کند ۲ نوع سیستم وجود دارد. برخی از سیستم های انتقال حرارت، دستی هستند. یعنی نیاز به ذغال و ژل آتش زا دارید تا بتوانید از باربیکیو استفاده کنید. برخی دیگر هم که تکنولوژی مدرن تری دارند به صورت اتوماتیک هستند.

انواع باربیکیو و تفاوت آن‌ها

در این قسمت کمی بیشتر در مورد انواع باربیکیو صحبت می‌کنیم. جالب است بدانید نوع سوختی که این وسایل استفاده می‌کنند از یکدیگر متفاوت است. برخی از آن‌ها ذغالی، برخی دیگر سنگی، آپارتمانی، گازی و… هستند. برای مثال باربیکیوی‌ گازی همان طور که از اسمش پیداست سوخت مورد استفاده اش گاز شهری است. این دسته از باربیکیوها می‌توانند در جنس های مختلفی اعم از آجری، استیل و… ساخته شوند. اگر می‌خواهید برای محیط آپارتمانی باربیکیو  تهیه کنید، پیشنهاد ما تهیه‌ی نوع گازی آن است. علاوه بر سهولت در استفاده ایمنی خوبی نیز دارند.‌ همچنین تمیز کردن آن‌ها هم خیلی آسان است.

اما جا دارد در این بخش محبوب ترین باربیکیو برای پخت کباب را معرفی کنیم. همان‌طور که مطمئنا شما هم حدس زده اید نوع ذغالی برای اکثر مردم محبوب تر از سایر انواع باربیکیو است. بسیاری از افراد اعتقاد دارند که مزه‌ی کباب روی این باربیکیوها اصیل و ویژه است. تنها عیبی که می‌توان برای باربیکیوی ذغالی عنوان کرد این است که دود زیادی را با خود به همراه دارد. باربیکیو هایی که سنگی هستند نیز متشکل از یک توری سنگی جذابند که نمای خاصی به محیط می‌دهند. کباب پزها یا باربیکیوهای آجری نیز فضایی را ایجاد می‌کنند که گوشت را داخل یک دیوار آجری کباب کنید. در واقع با استفاده از این نوع می‌توانید جلوی ورود دود کباب را به محیط اطراف بگیرید. امیدواریم مطالبی که مطرح کردیم راهنمای خوبی برای شما باشند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها