ایران اسمارت ویو - پلتفرم مشاورمون
ایران اسمارت ویو - پلتفرم مشاورمون

ایران اسمارت ویو

  1. Home
  2. »
  3. ایران اسمارت ویو

مجموعه نرم افزاری پیام گستر در سال 1389، به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه تجارت الکترونیک اول، با همکاری مهندسین و متخصصین حوزه فناوری سیستم های مشتری مداری، فعالیت خود را با هدف ارائه به روز ترین راهکارهای مدیریتی در امر فروش و بازاریابی آغاز کرد.

گروه بازرگانی Smart View سال 1390 فعالیت خود را در زمینه هوشمندسازی مدرن آغاز نمود. موسسان Smart View با بیش از دو دهه تجارب ارزنده در بخش بازرگانی و تولید همگام با مهندسین مشاور تراز اول بین المللی جهت دستیابی به اهدافی مهم همانند بروزرسانی اطلاعات و تمرکز بر روی ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های نوین هوشمند و ارتقای سطح دانش پرسنل خود همواره تلاش روز افزون نموده است. چالش ما رسیدن به کیفیت مطلوب و بهبود عملکرد بوده و کار گروهی، کیفیت محصول، خدمت رسانی مناسب و صداقت کامل با مشتری خط مشی ما از بدو تاسیس تاکنون بوده است. ما براین باوریم که سیستم اجرایی و فنی از ارزشمندترین منابع محسوب می‌گردد و تخصص و استعداد آن‌ها رمز موفقیت پروژه‌های انجام شده می‌باشد.

شماره تماس

02188995164-5

آدرس

بلوار کشاورز، پلاک ۹۴، واحد ۱۸

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها