اندیشه بنای حاتم - پلتفرم مشاورمون
اندیشه بنای حاتم - پلتفرم مشاورمون

اندیشه بنای حاتم

  1. Home
  2. »
  3. اندیشه بنای حاتم

شرکت اندیشه بنای حاتم (شماره ثبت 3524) با نام تجاری “حاتم بنا” متشکل از نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب و دارای تجربه گران بها در صنعت ساختمان و شناخت کامل از انواع مختلف سقف ها و اسکلت ها می باشد. بنابر ضرورت استفاده از روش های نوین و یافتن روشی با کیفیت و سرعت و ایمنی بالا و همچنین قابل رقابت مالی با دیگر سقف ها با تکیه بر دانش فنی روز و توان اجرایی، قدم به عرصه تولید قالب غیر ماندگار وافل و طراحی و اجرای سیستم سقف وافل حاتم نهاده است.

سقف های وافل یکی از قدیمی ترین انواع سقف های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی دنیا بوده است که به روزآوری این سیستم با قالب های وافل حاتم، استفاده از این سقف را فوق العاده ارزان، بهینه، مستحکم و زیباتر از قبل کرده است. این مجموعه مفتخر به تولید قالب های وافل و اجرای بیشمار پروژه در سطح کشور است که خوشبختانه همواره مورد لطف و استقبال چشمگیر جامعه مهندسین ساختمان و کارفرمایان قرار گرفته است.

شماره تماس

02165353710 * 09123365235 * 09120192363 * 09033232580

آدرس

شهریار – فاز 4 اندیشه – چهارراه ارغوان – مجتمع تجاری اداری ارغوان – طبقه چهارم اداری واحد های 269 و 270

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها