امرتات چیست؟ - پلتفرم مشاورمون
امرتات چیست؟ - پلتفرم مشاورمون

امرتات چیست؟

  1. Home
  2. »
  3. امرتات چیست؟

امروز قصد داریم‌ به کمک تیم مشاورمون در خصوص مفهوم امرتات با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید. ورق های امرتات همواره به دلیل این که از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار هستند، یکی از بهترین گزینه ها برای سقف به شمار می‌روند که باعث می شوند تا راندمان مصرف انرژی بالا برود. هر اینچ از ورق های مذکور از ضریب حرارتی حدود ۵ برخوردار هستند. کل سطح ورق های مورد اشاره نسبت به سایر ورق ها در طول زمان در مقابله با خزش و بارهای ثابت مقاومت بالاتری دارند. در خصوص تغییر شکل و خواص این ورق ها نیز همواره نگرانی هایی وجود دارد. اوراق امرتات با گذر زمان به عناصر سازنده تجزیه نخواهند شد. بنابراین در طول زمان به لحاظ فیزیکی و شیمیایی ثابت می‌مانند.

نکات تکمیلی در خصوص امرتات

موادی که در ساخت این ورق ها به کار می‌روند هم هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نخواهند کرد. بعلاوه در برابر باکتری ها و قارچ ها هم مقاوم هستند. به همین جهت حشرات نمی‌توانند روی ورق ها تخم گذاری کنند. این ورق ها را حتی می‌توان در زیر خاک هم استفاده کرد. زیرا ریشه نمی‌تواند در داخل آن‌ها نفوذ کند. به همین جهت نیز پوسیدگی رخ نمی‌دهد. چون رطوبت خاک اثری بر آن نمی‌گذارد.

امرتات یکی از بهترین جایگزین ها برای گچ بری های سنتی محسوب می‌شود. زیرا به آسانی و بدون نیاز به رابیتس کاری اجرای آن انجام خواهد شد. چون میلگرد کشی و جوشکاری ندارد، هیچ گونه کثیفی هم به بار نمی‌آورد. با خرید امرتات می‌توان با کمترین هزینه و دردسر و سرعت بالا سقف خانه یا اداره را گچ کاری کرد. برای زیباتر شدن فضا پیشنهاد می‌شود تا از باکس های نورمخفی و هالوژنی استفاده شود. امرتات علاوه بر اینکه وزن سبک و هزینه‌ی پایینی دارد، دارای مزایای دیگری هم می‌باشد. در برابر حرارت و برودت مقاوم است. به عنوان عایق صوتی عمل می‌کند. حمل و نقل آن آسان است. هم‌چنین تجهیزات ساختمانی نظیر کابل، لوله، سیم و… از آن عبور می‌کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها