ویژگی های استخر شیشه ای - پلتفرم مشاورمون
ویژگی های استخر شیشه ای - پلتفرم مشاورمون

ویژگی های استخر شیشه ای

  1. Home
  2. »
  3. ویژگی های استخر شیشه ای

امروز قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در خصوص ویژگی های استخر شیشه ای با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. استخرها این روزها از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد تحولاتی در استخرها هستیم. یکی از انواع جدید استخرها، نوع شیشه ای آنان است. به استخرهای شیشه ای استخر بی نهایت هم گفته می‌شود. استخر بی نهایت یا شیشه ای به دلیل جلوه‌ی ویژه ای که دارد رضایت مردم را جلب کرده است. به همین جهت بسیاری از افراد برای داشتن یک دکوراسیون زیبا در فضای ویلا، خانه و… از این سبک استخرها استفاده می‌کنند. این استخرها از نمای داخلی استخر دید خوبی را برای مخاطب ایجاد می‌کنند.

چند نکته حین نصب استخرهای شیشه ای

اگر استخر شما بالاتر از سطح خود قرار داشته باشد می‌توانید از شیشه استفاده کنید‌. استخرهای سرپوشیده معمولا از فناوری مذکور استفاده می‌کنند. این استخرها را می‌توانید روی بام سازه ی خود نصب کنید. البته باید محل نصب مشرف به فضای باز باشد. استخرهای شیشه ای به دلیل ساختار ویژه ای که دارند نیازمند تخصص کافی برای نصب هستند. یک سری محاسبات خاص در خصوص فشار استاتیکی آب و… باید صورت بگیرند. این محاسبات به شما در خرید شیشه و انتخاب میزان ضخامت آن کمک می‌کنند. برای نصب کردن شیشه ی استخر باید با توجه به شیشه، شاسی خاصی را انتخاب کنید. استخرهای شیشه ای به شکل های مختلفی طراحی می‌شوند. شما می‌توانید مطابق با طراحی کلی فضا سبک مورد نظر خود را اجرا کنید.

استخر شیشه ای همانطور که گفتیم شیوه‌ی نصب مخصوصی دارد. برای این منظور هم باید از یک تیم تخصصی کمک بگیرید. آب بندی استخرهای مذکور نیز به همین شکل هستند. برای مثال اگر این کار را بدون مهارت انجام دهید خرابی های بعدی به بار می‌آیند. بنابراین هزینه های زیادی بر دوش شما تحمیل خواهند شد. برای انجام آب بندی استخرهای شیشه ای معمولا از چسب مخصوص این استخرها استفاده می‌شود. اگر به دنبال انتخاب بهترین نوع شیشه برای استخرهای یاد شده هستید ما به شما شیشه های لمینت سکوریت چند لایه را معرفی می‌کنیم. بنابراین نمی‌توان از شیشه های معمولی برای نصب این استخرها استفاده کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها