ارتقای سینک آشپزخانه - پلتفرم مشاورمون
ارتقای سینک آشپزخانه - پلتفرم مشاورمون

ارتقای سینک آشپزخانه

  1. Home
  2. »
  3. ارتقای سینک آشپزخانه

در این مقاله قصد داریم به بررسی راه‌های ارتقای سینک آشپزخانه بپردازیم. با تیم مشاورمون همراه باشید. اگر می‌خواهید آشپزخانه‌ی خود را بازسازی کنید یا اینکه قصد دارید حال و هوای آشپزخانه را عوض کنید، ارتقای سینک می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. سینک ها انواع مختلفی دارند و در جنس‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. بنابراین هنگام خرید سینک ظرفشویی با گزینه‌های متنوعی مواجه می‌شوید که ممکن است انتخاب را برایتان سخت کند. هنگام خرید باید برخی از فاکتورهای خاص مثل میزان استفاده، ابعاد فضا، بودجه و… را در نظر بگیرید. با توجه به این مسائل در نهایت می‌توانید سینک باب میل خود را شناسایی و خریداری کنید.

برای ارتقای سینک آشپزخانه خود می‌توانید از سینک های توکار استفاده کنید. سینک‌های توکار در قسمت زیرین پیشخوان به صورت مستقیم نصب می‌شوند. در این سبک از سینک ها شاهد یک ظاهر بدون درز و شیک خواهید بود. سینک های توکار به سینک های همه کاره معروف هستند. از آن‌ها می‌توانید به راحتی در فضای آشپزخانه استفاده کنید.این سینک ها خیلی تحت تاثیر دکوراسیون و چیدمان فضا نیستند. به همین جهت برای نصب آن‌ها لازم نیست که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید. سینک‌های توکار به راحتی تمیز می‌شوند. ظاهر آن‌ها نیز براق است. این سینک ها جلوه‌ی درخشانی به فضا می‌دهند. حین خرید به وزن سینک هم توجه کنید. زیرا چنین سینک هایی در غالب اوقات با چسب نصب می‌شوند‌. سینک هایی که جنس نسوز دارند یا چدنی هستند گزینه‌های مناسبی برای نصب از طریق چسب نیستند‌.

سینک‌های ضد زنگ و استیل

در قسمت قبلی به استفاده از سینک‌های توکار و مزایای آن اشاره کردیم. در این قسمت می خواهیم سینک های ضد زنگ و استیل را معرفی کنیم. این نوع سینک ها از قابلیت نصب آسانی برخوردارند. به همین دلیل هم در بین افراد محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده اند. ضخامت ورق یا گیج در سینک های فولادی اهمیت زیادی دارد. در واقع با توجه به این ضخامت، دسته بندی سینک های فولادی صورت می‌گیرد. هر چقدر که ضخامت گیج بیشتر باشد، قیمت سینک ارزان تر خواهد بود. برعکس این حالت هم صادق است. اگر ضخامت گیج کم باشد با سینک سبک تری مواجه هستیم که قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها