۷ روش برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه - پلتفرم مشاورمون
۷ روش برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه - پلتفرم مشاورمون

۷ روش برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه

  1. Home
  2. »
  3. ۷ روش برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون…

ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه چگونه صورت می‌گیرد؟

۱. از بین بردن خطرات سقوط

اولین روش برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه، از بین بردن خطرات سقوط است. با تیم مشاورمون همراه باشید تا جزئیات بیشتری را در این خصوص ذکر کنیم. ایمنی یک جنبه مهم از سالم زیستن در خانه است. این موضوع شامل حصول اطمینان از مجوز پیمانکاران و سازندگان، انتخاب مواد غیرسمی و به حداقل رساندن احتمال آسیب در خانه است.

۲. طراحی فضای ورودی مستقل

برای به حداقل رساندن آسیب پذیری، توصیه می‌شود مکانی ایجاد کنید که همه افراد خانه فضای مشخصی برای کنار گذاشتن وسایل دنیای بیرون خود داشته باشند. همچنین بهتر است در بدو ورود به خانه از کمد یا کنسول، برای قراردادن وسایلی از جمله کت، کیف، تلفن، عینک آفتابی و کلید استفاده کنید.

۳. رابطه‌ی عدم ریخت و پاش و ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه

راه دیگر برای منظم ماندن، خلاص شدن از شر چیزهایی است که به آنها نیاز ندارید یا برای شما شادی بخش نیستند. منظور این نیست که شما باید تمام اشیاء مورد علاقه خود را کنار بگذارید. بلکه لوازم مورد علاقه ی خود را گلچین کنید.

4. ارتباط فضای داخلی و خارجی

در بحث ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه یکی از فاکتورهای سلامت محیط ایجاد ارتباطات قوی با طبیعت در سرتا سر خانه است. درهای شیشه‌ای رو به  بیرون از خانه این امکان را می‌دهند تا در حین کار در آشپزخانه خود از مناظر حیاط خلوت  لذت ببرید.

۵. طراحی بیوفیلیک و ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه

طراحی بیوفیلیک مبتنی بر این ایده است که مردم تمایل ذاتی به جستجوی ارتباط با طبیعت دارند. از آنجایی که زمان زیادی را در داخل خانه می گذرانیم، آوردن مواد ارگانیک، اشکال و رنگ هایی که ما را به یاد طبیعت می اندازند به حس مثبت فضای داخلی کمک می کند.

۶. از پارچه ها و فوم های غیرسمی استفاده کنید

هنگام خرید مبلمان جدید در مورد مواد اولیه آن تحقیق کنید. یکی دیگر از فاکتورهای سلامت محیط  انتخاب وسایل غیرسمی و غیر مضراست. تمام  لوازم خانگی باید به دقت بررسی شوند. باید مطمئن شویم که از نظر فاکتورهای کیفی سلامت محیط بی خطرهستند. در نتیجه سموم وارد خانه نمی‌شوند.

۷. یک اتاق کار تمیز، ایمن و راحت راه اندازی کنید

برای ارتقای سطح سلامتی از طریق طراحی دکوراسیون خانه اگر با کاغذ کار می کنید، به نور خوب نیاز دارید. نورپردازی شامل نور طبیعی و نور مصنوعی محیطی است. فضاهای دنج و آرام تعادل ایجاد می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها