آجرهای هوشمند خنک کننده - پلتفرم مشاورمون
آجرهای هوشمند خنک کننده - پلتفرم مشاورمون

آجرهای هوشمند خنک کننده

  1. Home
  2. »
  3. آجرهای هوشمند خنک کننده

معرفی آجرهای هوشمند خنک کننده

آجرهای هوشمند خنک کننده که این روزها بیشتر رونق یافته‌اند در دسته‌ی فناوریهای جدید قرار دارند که در مجموعه مشاورمون می‌خواهیم اطلاعات بیشتری راجع به آن‌ها به دست آوریم‌. همان‌طور که می‌دانید سرعت رشد تکنولوژی در دنیای امروز فراتر از انتظار است. به همین جهت هر روز با مصالح جدیدی روبرو هستیم که در عملیات ساختمان سازی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. یکی از این مصالح جدید آجر خنک کننده است. اين آجرها همان‌طور که از اسمشان پیدا است، نقش بسیار مهمی در خنک کردن سازه دارند. ویژگی برجسته آجرهای خنک کننده توخالی بودن آن‌ها است. طراحی منحصر بفرد این آجرها به شدت جالب توجه است‌.

کاربردهای مختلف آجرهای هوشمند

یکی از فواید آجرهای هوشمند خنک کننده این است که به کمک آن‌ها می‌توانید مصرف سیستم های تهویه ساختمان را به کمترین حالت ممکن برسانید‌. بنابراین بدون اینکه بخواهید هزینه اضافی کنید ساختمان شما در فصول گرم و سرد سال در بهترین حالت دمایی به صورت خودکار تنظیم خواهد شد. نحوه‌ی استفاده از این آجرها سخت نیست. این آجرها را خیلی راحت و منظم می‌توان روی همدیگر چید و در نهایت کار ملات ریزی را انجام داد. آجرهای هوشمند چون دارای منافذ باز روی خود هستند امکان گردش هوای آزاد دارند. جالب است بدانید که مدت زمان نصب آجرهای هوشمند حتی نسبت به نصب آجرهای سنتی کمتر است.

زمانی که آجرهای هوشمند خنک کننده را ببینید ممکن است از نظرتان ظاهر عجیبی داشته باشند. اما وقتی این آجرها به درستی در کنار هم چیده شوند، یک جلوه‌ بصری خاص ایجاد می‌کنند. فرایند نصب آجرهای هوشمند سختی خاصی ندارد و نیازی به تجهیزات عجیب و غریب ساختمان سازی ندارید. این آجرها به دلیل اینکه بخشی از آن‌ها به شکل سایبان است، باعث کاهش شدت نور خورشید شده و در نهایت گرمای کمتری به محیط منتقل می‌کنند. از دیگر مزیت های آجرهای هوشمند این است که به عنوان عایق صوتی هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها