آجرهای تولید شده از ته سیگار - پلتفرم مشاورمون
آجرهای تولید شده از ته سیگار - پلتفرم مشاورمون

آجرهای تولید شده از ته سیگار

  1. Home
  2. »
  3. آجرهای تولید شده از ته سیگار

معرفی و بررسی آجرهای تولید شده از ته سیگار

آجرهای تولید شده از ته سیگار را می‌توان جزء مصالح ساختمانی مدرن دانست که در عملیات ساخت و ساز محبوبیت ویژه ای پیدا کرده اند. به همین جهت می‌خواهیم در مجموعه مشاورمون اطلاعات بیشتری راجع به این آجرها به دست آوریم. سیگار علاوه بر بدن انسان برای محیط زیست هم مضرات زیادی دارد. جالب است بدانید که خیلی از کشورها از ته مانده‌ی سیگار در تولید مصالح و متریال ساخت و ساز استفاده می‌کنند. سیگار چون شکل رشته مانندی دارد باعث می‌شود که در تولید آجر از مقاومت کافی برخوردار باشد.

بنابراین با تولید آجر به وسیله‌ی ته مانده‌ی سیگار علاوه بر اینکه یک متریال محکم خواهیم داشت، محیط زیست هم از گزند مواد زائد و اضافی در امان می‌ماند. یکی دیگر از مزیت های تولید آجر با روش یاد شده این است که تا حد زیادی هزینه‌های تولید مصالح کاهش پیدا می‌کنند. آجرهایی که با ته سیگار تولید می‌شوند نسبت به سایر آجرها وزن سبک تری دارند. با مصرف سیگار زباله های سمی در محیط زیست افزایش پیدا می‌کنند. اما با بهره‌برداری از این مواد می‌توان به حفظ محیط زیست کمک کرد.

معایب دفن و سوزاندن ته مانده سیگار 

آجرهای تولید شده از ته سیگار را می‌توانید به راحتی از بازار تهیه کنید. یکی از دلایلی که ته مانده‌های سیگار را به این روش مورد استفاده قرار می‌دهند این است که دفن و سوزاندن آن‌ها هم مضرات زیادی دارد. زیرا این کار علاوه بر اینکه از نظر اقتصادی به صرفه محسوب نمی‌شود، فرایندی دشوار دارد. به این جهت که هیچ گونه روش و مکانیسم واضح و امنی برای تفکیک قارچها و مواد شیمیایی به دام افتاده در ته مانده ها وجود ندارد. دفن و سوزاندن ته مانده سیگار تاثیر بسیار منفی بر روی حیات انواع و اقسام حیوانات آبزی و هم‌چنین حیوانات ساکن خشکی خواهد داشت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها