آبنمای مدرن - پلتفرم مشاورمون
آبنمای مدرن - پلتفرم مشاورمون

آبنمای مدرن

  1. Home
  2. »
  3. آبنمای مدرن

کاربرد آبنمای مدرن چیست؟

امروز قصد داریم به کمک تیم مشاورمون نکاتی را در خصوص ویژگی‌ های آبنمای مدرن مطرح کنیم. تا انتهای این مقاله برای کسب اطلاعات تکمیلی همراه ما باشید. این روزها دکوراسیون به شیوه‌ی مدرن بیش از هر زمان دیگری محبوب و مطلوب است. تمامی سازندگان خانه‌ها، ویلاها، آپارتمان‌ها، نماهای سطح شهر و… سعی می‌کنند تا چشم انداز مطلوبی برای مخاطب ایجاد کنند. به همین جهت از ابزارهای مختلفی کمک می‌گیرند تا این مدرنیته را به نمایش بگذارند. یکی از ابزارهایی که در این راستا مورد استفاده قرار می‌دهند، آبنماها هستند. آبنماها از زمان های دور تا به امروز وجود داشته اند اما در طول زمان دچار تغییراتی شده اند که به آن‌ها چهره‌ی مدرن بخشیده است.

آبنمای مدرن این روزها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل، شرکت‌ها، ادارت و… کاربرد زیادی دارد. از آبنماهایی که به سبک مدرن ساخته می‌شوند، می‌توان در محوطه سازی ویلاها، باغ ها، پارک‌ها، فضاهای سبز و… نیز استفاده کرد. نصب آبنما شاید خیلی استفاده ی عملی مهمی نداشته باشد. اما می‌تواند جلوه‌ی مدرن و خاصی به محیط بدهد. جلوه‌ی بصری آبنماها به همراه صدای دل انگیز آب حس و حال ویژه‌ای را در فضا ایجاد خواهد کرد. شاید با شنیدن نام آبنما تصویر انواع سنتی آن به ذهن شما بیاید. اما در ادامه می‌خواهیم به سبک‌های مختلف ساخت آبنماها به شکل امروزی صحبت کنیم.

روش‌های ساخت آبنما

یکی از روش های ساخت آبنماهای مدرن این است که آن‌ها را به شکل دیواری بسازند. ظاهر کار به گونه‌ای است که انگار یک تابلوی بزرگ سه بعدی را روی دیوار نصب کرده اید. معمولا زمانی که فضای خیلی زیادی برای نصب آبنما وجود ندارد، به کار گیری این شیوه بسیار کاربردی خواهد بود. گاهی اوقات در محیط هایی مثل ادارات، کافه ها و رستوران ها آبنماها را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که در جهت پارتیشن بندی یا جداسازی فضاها کاربرد داشته باشند. این کار علاوه بر جذابیت ظاهری از نظر عملی هم باعث تفکیک فضاها و ایجاد حریم خصوصی می‌شود. آبنماها با ترکیب بی نظیر عناصر طبیعی مثل آب، سنگ، گیاهان و… پیوند میان انسان و طبیعت را در هر فضایی به وجود می‌آورند. به بیانی دیگر در خانه‌های آپارتمانی و کوچک امروزی به کار گرفتن آبنماها حس سرزندگی و ارتباط با طبیعت را به محیط برمی‌گرداند.

[/vc_column_text][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها